Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - Sürekli ateşli
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Sürekli ateşli

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  12>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
TubaKısa Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 268
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı TubaKısa Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Sürekli ateşli
    Gönderim Zamanı: 10 Ağu 2022 Saat 10:23
Hocam 4 yaşında oğlum var. Bu iki ay içerisinde ki 6 ateşli hastalığı . Geçen hastayken yine yazmıştım. Pazar gecesi ateş ile başladı sabah kustu pazartesi tüm gün atesliydi sürekli yattı sayikladi ateslerine bu yaşına kadar hiç müdahale etmedim.  Salı günü sabahtan ateşi devam etti öğlen terledi çok iyiydi hopladi zıpladı oynadı hicbirseyi yoktu gece 2 de yine ateşlendi tavana bakıyor birşeyler gösteriyor halüsinasyon görüyor galiba. Kulaklarım ağrıyor diyor. Dilde pas yok. Ateşin düşmesini bekliyoruz sıfır müdahale. Ama ben artık çok yoruldum hocam iki ay dir okula yazıldı bu 6 ateşli hastalık iki ayda . 2 kg verdi çocuk. Bu hep böyle mi devam edecek napalim alalım mı okuldan bu kadar hastalığın zararı olur mu bedeni çok yıprandı 
Yukarı Dön
TubaKısa Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı TubaKısa Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 10 Ağu 2022 Saat 12:35
Sayın hocam eşim dayanamadı doktora götürdü çocuğu. Doktor viral hastalik geçiriyor ama her iki kulak çok kötü otit olmuş ben otitten korkarım işitme kaybı yapar kulağı için antibiyotik yazacağım demiş. Antibiyotik ve iliadin yazmış. Bende kan sayımı yaptır dedim . Sonucunu bekliyorum hocam size göndereceğim 
Yukarı Dön
Dr.KadirTugcu Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman

Durum: Aktif
Puanlar: 112775
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 10 Ağu 2022 Saat 13:14
SAKIN, o ahmak doktora kanmayın. Daha "Orta kulak iltihabının" ne olduğundan bile haberi yok! 
İlk sayfada yazarlar kısmında, bu Orta Kulak ile ilgili sahtekarlıkları anlattığım 2 makele var, onları okuyun. 

Yukarı Dön
TubaKısa Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı TubaKısa Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 10 Ağu 2022 Saat 13:42
Yukarı Dön
TubaKısa Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı TubaKısa Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 10 Ağu 2022 Saat 13:43
Yukarı Dön
TubaKısa Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı TubaKısa Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 10 Ağu 2022 Saat 13:44
Yukarı Dön
TubaKısa Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı TubaKısa Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 10 Ağu 2022 Saat 13:45
Hocam size zahmet kan sonuclarimizi yorumlar mısınız 
Yukarı Dön
Dr.KadirTugcu Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman

Durum: Aktif
Puanlar: 112775
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 10 Ağu 2022 Saat 18:08
Hepsi yaşına uygun. 
Sağlık bakanlığının laboratuvarları çocuk kan değerlerinin erişkinlerden farklı olduğunu bilmezler.
Cahil olduklarından, bir kitap açıp da bu yaş çocuklarında normal referans aralıkları nedir asla öğrenmezler.
Bu laboratuvarları ciddiye almayın.
Türkiye'de Saglık artık cahil ve şarlatanların eline geçmiştir. 
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  12>
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.