Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - Tahlil
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Tahlil

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Frozen Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 63
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Frozen Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Tahlil
    Gönderim Zamanı: 07 Ara 2022 Saat 16:34
Hocam 4 yaş 9 aylık kızımın tahlilleri. Yorumlayablir misiniz. D vit. Her yıl mart ayında 1 ampul içiriyorum hala 56 olması normal mi.? 
Çinko üst sınırda cıkmıs riskli mi, fosfor düşük. Easy fish oil kullanıyoruz etkisi olmamıs mı . Ne yapabliriz?
Cok teşekkür ederim.

Düzenleyen Frozen - 07 Ara 2022 Saat 16:35
Yukarı Dön
Dr.KadirTugcu Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman

Puanlar: 104488
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07 Ara 2022 Saat 19:48
D vitamininin olmasi gereken aralik: 50-100 arasidir. 150 ustunde risk baslar.
Gerisi; onemli farkliliklar gostermiyorlar! Dikkate almayin. 
Yukarı Dön
Frozen Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Frozen Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07 Ara 2022 Saat 19:52
Hocam 56 cok sınır değil mi ampul versem cok mu gelir. Elimde damla da var damla mı kullanıyım ? Hangisini önersiniz ?
Yukarı Dön
Uzman
Uzman

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07 Ara 2022 Saat 20:21
Su anda, gunluk D vitamini gerekmiyor. HER sene, 1 ampul Dvit3 icirin. Yazdigim sinirlari unutmayin. 
Yukarı Dön
Frozen Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Frozen Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08 Ara 2022 Saat 10:56
Hocam tüm bu tahlilleri dün yaptırdık fakat gece sabaha kadar hapşurdu. Okula göndermedim bıgün. Hala hapsurıyor sürekli. Ateş yok. Acaba alerjik bsey mi alerji surubu vereblir miyim ? Ne önerirsiniz hocam ?
Yukarı Dön
Uzman
Uzman

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08 Ara 2022 Saat 19:59
Bu mevsimde, hangi bitkiler cicek acti da, havada polenler mi ucusuyor? Turk doktorlarinin sahtekarliklarina
kanmayin. SAKIN Allerji suruplarindan vermeyin, akinti koyulasir ve siradan bir Gribi bile Akcigerlere indirirsiniz.
"Sahtekarligin 1. Safha" ilaclarindan biridir. 
Yukarı Dön
Frozen Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Frozen Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 11 Ara 2022 Saat 00:10
Hocam tekrar merhaba, hapsuruk bugün kesilmişti. Sıcak tuttum terlettim atmstı fakat aksam üzeri ates basladı. 38.3 le başladı 39 u gördük. Cok mızmzlandgı için 1 kasık calpol verdim. Snra saat 9 gibi tekrar 39 oldu atesi. 10 da yatırırken dolven verdim. Grip mi baslıyor hocam. Daha hastalıgı atlatalı 1 hafta olmadı. 4gün önce yapılan tahliller önceki mesajlarımda göreblrsiniz. Ne yapabliriz hocam. Cok uzadı 4 kasımdan beri gercekten artık cok bunaldık. Niye gecmek bilmiyor.
Yukarı Dön
Uzman
Uzman

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 11 Ara 2022 Saat 01:51
Ates dusurmeyin. Bu yastaki HER cocuk bu sekilde. Yazilarimi okuyun. 
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2023 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.