Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - TATIL
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

TATIL

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <12
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
chora Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 211
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı chora Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13 May 2022 Saat 09:21
Hocam yayın evine biz yazalım onlarla yada biz aramızda bir görüşme ayarlayalım ,geldiğinizde tekrar haberleşelim mi ?
sevgiler
Yukarı Dön
chora Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Puanlar: 211
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı chora Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13 May 2022 Saat 09:41
Yayın evinin  İnstagram adresi nemesiskitap gelebilecek olanlar mesaj atabilirse  iyi olur diye düşündüm ,paylaşmak istedim .
sevgiler
Yukarı Dön
Sevday Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Puanlar: 137
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Sevday Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17 May 2022 Saat 17:12
Teşekkürler paylaşım için, yayınevinin instagram sayfasına imza günü ilgili taleplerimizi yazdım ben de, umarım düzenlenir çok sevinirim..
Kadir bey İstanbul da ne tarafta hangi ilçede olacaksınız acaba?
Yukarı Dön
Dr.KadirTugcu Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman

Puanlar: 113079
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17 May 2022 Saat 18:22
Kadikoy, Caddebostan. 
Yukarı Dön
toprak1 Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Puanlar: 242
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı toprak1 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25 Haz 2022 Saat 23:47
Hocam siz nasil tatli bir insansiniz. Cep ve ev tlf bile vermissiniz? Inanini kendi  dr muz bile bunu yapmiyor. Allah sizi basimizdan eksik etmesin. Kitabinizida hemen alacagim. Sonsuz saygi ve sevgilerimle..
Yukarı Dön
Devrim Didar Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Puanlar: 1
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Devrim Didar Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 29 Haz 2022 Saat 12:46
Kadir bey siz mükemmel bir doktorsunuz. Umarım bir görüşme ayarlanır ve sizi tanıma fırsatı buluruz. 
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <12
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.