Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Eğitim / Öğretim / Gelişim > Psikoloji ve Kişisel Gelişim
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - Teknolojik Uyuşturucular
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Teknolojik Uyuşturucular

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Anıl Şahinöz Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 1
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Anıl Şahinöz Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Teknolojik Uyuşturucular
    Gönderim Zamanı: 15 May 2018 Saat 14:17
"Ya biliyor musun onda iphone x var!"
"ee ne olmuş, bu ona özünden ne kazandırmış?"
"Ya biliyorsun o zaten fotoğrafçı, eskiden çok büyük ve ağır fotoğraf makinesi ile işlere gidiyordu şimdi sadece telefonla aynı şeyi yapabiliyor."
"Peki yaptığı işin kalitesini arttırıyor mu?"....

Günümüz çağında internetsiz, 'akıllı' cihazlarsız bir dünyanın nasıl bir şey olduğu hakkında en ufak bir fikri bile olamayan çocuklarımızın, bu çağ ile birlikte farkında olamadıkları değerler, kavramlar üzerine yazmaya çalıştığım makalemin devamını linkten okuyabilirsiniz,

Herkese selamlar, saygılarımla
http://davul-seti.blogspot.com/2018/05/teknolojik-uyusturucular.html

Yukarı Dön
yenibirivaar Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 4
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı yenibirivaar Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 10 Ağu 2022 Saat 09:45
Çok güzel yazı olmuş hocam, kaleminize sağlık. Bu sorundan benim çocuğum da muzdaripti ama bu sorunu yaşamasında benim de etkim büyüktü tabii. Ben de onu bir psikoloğa götüreyim dedim ama çok pahalı diye götürmedim. Onun yerine kendim eğitim aldım şurdan https://istanbulbogazicienstitu.com/online-egitimler/kocluk-egitimi-yasam-koclugu-egitimi ;
Bu eğitim ile çocuğuma nasıl yaklaşmam gerektiğini öğrenmiş oldum hem de bir mesleğim oldu.  Çocuklarımızla güzel ilişkiler kurmamız çok önemli bunu bir kez daha anlamış oldum.  
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.