Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - tekrarlayansıkayetler
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

tekrarlayansıkayetler

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1 23456 9>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
ipekece Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 43
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı ipekece Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 29 Eki 2021 Saat 07:10
Hocam merhabalar umarım iyisinizdir kızım bu sene 1.sınıfa başladı ve başladıktan 1 hafta sonra grip başladı arada iyileşti tamamen sizin yöntemlerle yalnız çok sık hasta oluyor tabi birbirlerine bulastiriyorlar yalnız kızımda öksürük çok uzun sürüyor şuan 1.5ay oldu hala öksürük ve gece balgamli öksürük..yani biliyorum çocuklar birbiriyle kiyaslanmamali hocam ama bakıyorum cevrede bu öksürük en çok Bizde sürüyor bende üzülüyorum acaba başka ciddi bir problem varda benmi ihmal ediyorum diye.. önceki kullandığım ilaçlardan dolayımı hocam acaba yoksa her dr diyordu yani öksürüğü çok uzun sürüyor dediğimde astım olabilir ama siz astım denmesi için astım krizi geçirmiş olması gerekir yazmışsınız.birkere ben uzun sürdü oksurugu diye doktora goturmustum ordaki dr ciger filmi istedi biraz sol tarafrta balgam var dedi antibiyotik yazdi ben itiraz edince 1 ay olmus artik bu oksuruk antibiyotigi hak etmis demisti...simdi ben bu uzuzm sure gecmeyen öksürükler için endisenmelimiyim yoksa aynen sıcak su buharı devammı hocam birde bricanly kullanmamda bir sakınca varmi yada onerebileceginiz baska birsey varmi saygilar hocam
Yukarı Dön
Dr.KadirTugcu Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman

Puanlar: 113079
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 29 Eki 2021 Saat 08:32
O doktorun soyledigi hersey palavra. 
Sadece: Limonlu bal, Serum F. ve ColdMix kullanin. 
Gerekirse, sicak su buhari uygulayin. Bricanyl gerekmez. 
Yukarı Dön
ipekece Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı ipekece Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03 Oca 2022 Saat 12:02
Merhabalar hocam ipek Bugün ateşlendi karın ağrısı ve mide bulantisida var ben biraz 2019da geçirdiği domuz gribine benzettim halini ..eğer böyle bir virusse bile hocam sizin yöntemlerle gecirebilirmiyiz evde 
Yukarı Dön
Uzman
Uzman

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03 Oca 2022 Saat 18:36
Teshisiniz dogru, grip icin anlattiklarimi uygulayin. 
Yukarı Dön
ipekece Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı ipekece Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03 Oca 2022 Saat 19:51
Hocam daha önce olduğunda enfluvir vermişlerdi kullandık yine illa bunu kullanmamız gerekirmi 
Yukarı Dön
Uzman
Uzman

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04 Oca 2022 Saat 18:03
sart degil. 
Yukarı Dön
ipekece Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı ipekece Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27 Oca 2022 Saat 00:10
Hocam merhabalar kızımın burnu çok tıkalı asıl sorun belkide akmamasi hiç akmıyor tıkalı sürekli genizden konuşuyormuş gibi sesi kusura bakmayın  mesajlarda bir türlü bulamadım ne yapabilirm eğer sf kullanırsam burun deliklerine kaç damla damlatmaliyim ve hangi pozisyonda damlatmaliyim ve sf poşeti alip nl siringayla  damlatabilirmiyim yada bu tıkanıklık için başka bir damla veya spreymi kullanayim 
Yukarı Dön
Uzman
Uzman

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27 Oca 2022 Saat 19:21
Bu soru sadece BUGUN, kac defa soruldu biliyormusunuz??
Serum Fiz. yatar durumda, her iki burun deliklerine, 10'ar damla damlatin. Serum, damlalikli bir siseye
 koyup, damlatin.
Lutfen bugunden geriye giderek yazilarimi okuyun. 

Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1 23456 9>
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.