Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - Testis ve çevresinde kırmızı lekeler
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Testis ve çevresinde kırmızı lekeler

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Gmzblt Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 223
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Gmzblt Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Testis ve çevresinde kırmızı lekeler
    Gönderim Zamanı: 18 Şub 2020 Saat 23:06
Merhaba hocam
2 yaşındaki oglumun 4-5 gündür altı pişik.daha dogrusu kaka yapmıştı temizledim.tekrar yaptı ishal değildi ama.tekrar temizlemek için bezini açtığımda altı hep kızarmıştı.kantaron yağı sürdüm.zeytin yağı surdum
pişik kremi sürdüm fayda etmedi.hatta çoğaldı başta sadece testisleri kizariktu.ilk 2 gün yuruyemedi bile.agladi hep.sonra rahatladı
Ama şu an çevresine yayıldı.nedir bu hocam.pisik mi.baska bişey mi.ne yapmam lazım.foto aticam simdi
Yukarı Dön
Gmzblt Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Gmzblt Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 18 Şub 2020 Saat 23:08
Yukarı Dön
Dr.KadirTugcu Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman

Puanlar: 112786
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 19 Şub 2020 Saat 01:21
Testis baska sey, testislerin icinde Bulundugu torba (scrotum) baska seydir.
Sizde, testisler kizarik degil.. TORBA kizarik..
Amonyak yanigi olmus.
- Bol su icirin.
- Alti uzun sure cisli kalmasin.
- Hergun banyo yaptirin, veya en azindan belden asagisini yikayin.
- Gunde:2x1 Hipokort krem surun..
- Geri kalan her actiginizda, Desitin, SebaMed, Popolin gibi kremlerden birini kullanin.

Pisik kremi diye; Hametan veya Bepanthene kullanmayin.
Yukarı Dön
Gmzblt Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Gmzblt Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 19 Şub 2020 Saat 08:09
Tamam hocam tesekkurler
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.