Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Yemek / Mutfak > Yemek / Mutfak > Salatalar - Mezeler
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - tirmit kavurması:)
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Kapalı Konutirmit kavurması:)

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <12345 6>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
yasemin Açılır Kutu Gör
Kıdemli Moderatör
Kıdemli Moderatör

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 107177
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03 Kas 2010 Saat 14:25
Orjinalini yazan: münevver münevver Yazdı:

sağol suzicimSmilebir başka bizim mantarlarımızPig
bu arada yasemin damlamamış daha nerde bu hatunLOLbayılır o yöresel şeyler şimdi canıda çeker dimi amaaLOLLOLLOLdurun onun yerinede 1 tabak yiyeyimLOL
adi batsin almancayi cözmeye calisimLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLgelemedim komadi katiLOLLOLLOLLOLLOLkiz ne ettin sen bayildimaaaaaaaaaa bilmezmiyim ben bunlari bilirimLOLLOLLOLLOLay kiz sevim ben bunlariLOLLOLLOLLOLyaylada cisenin altinda toplardik aynen senin gibi yapardi anam yerdik firin dada ekmek piserdiLOLLOLyerdik soguklarda iyi giderdiLOLkiz hamile olabilirim dermisimLOLyapma etme böyle yoresel seyler eklemeeeeeeeLOLLOLLOLLOLLOLellerine saglik normal mantardan da yaparim tarifi ne olcakki ha alaman mantari ha turkiyeLOLLOLLOLLOL

Yukarı Dön
suzi Açılır Kutu Gör
Pırlanta Üye
Pırlanta Üye

Puanlar: 12444
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03 Kas 2010 Saat 14:29
Orjinalini yazan: münevver münevver Yazdı:

Orjinalini yazan: suzi suzi Yazdı:

[QUOTE=münevver]sağol suzicimSmilebir başka bizim mantarlarımızPig
bu arada yasemin damlamamış daha nerde bu hatunLOLbayılır o yöresel şeyler şimdi canıda çeker dimi amaaLOLLOLLOLdurun onun yerinede 1 tabak yiyeyimLOL
[/QUOTE

Kız nerdesin evdemi?LOLLOLBoğazında kalsınLOLLOLLOL

evdeyim tabiiki suzicimLOLnöbete gidecem akşam
Madem nöbetin var boğazında kalmasınLOLLOLLOLafiyet olsun bacım,iyi nöbetler şimdiden....Smile
Yukarı Dön
zelos Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye
Simge

Puanlar: 4208
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03 Kas 2010 Saat 14:33
oy oy masallah bizde pek mantar tuketme alıskanlıgı yoktur ama gecenlerde bu tarıf gıbı bende yaptım tek fark ıcıne tavuk gogus etı dogradım guzel olmustu
senınde ellerıne saglık canım
Yukarı Dön
yasemin Açılır Kutu Gör
Kıdemli Moderatör
Kıdemli Moderatör

Puanlar: 107177
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03 Kas 2010 Saat 14:53
Orjinalini yazan: fatoş fatoş Yazdı:

Münüşüm ellerine sağlık canım Clown Benim eşim de tirmiti çok sever, kayınvalidem tirmiti bol soğanla kavurur, o şekilde yiyorlar, benim annem de Ordu'lu olduğu için annem de bilirir ama ben yemedim Tongue, tirmiti genelde fındık altından toplarlar diye biliyorum, öyle değil mi ? 
benim anam kaynanam oyle yapilerrrrrrrrLOLana bizi zehirlecen bir gun desek bile toplardiLOLkaynanam eteginin icine toplamisti bir gun anam anam ne etti bilmim ama kavurdu bize ben yemedim korktum kaynanam sonucdaaaaaaaaLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLgörelede cok satiler bunu tavuk tirmiti diler ifo bilirLOL

Yukarı Dön
hilal Açılır Kutu Gör
Kıdemli Moderatör
Kıdemli Moderatör

Seha'nın Annesi Forumun İnci Tanesi

Puanlar: 24972
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03 Kas 2010 Saat 15:45
münüş süper görünüyor,ellerine sağlıkClapApprove
yanlız biraz yemekteyiz yarışması gibi olmuşLOLLOLhan onlarda alengirli isim koyup sonra bildiğimiz yemekler çıkarıyorlar ya ortayaLOLLOLLOLben başlığı okuyunca o nedir dedim anam mantar kavurmaymışLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOL
Bazılarını hoşgörmüyorum,tahammül ediyorum...Ama tahammülünde bir sınırı var,biliyorum...
Yukarı Dön
Beyza Açılır Kutu Gör
Moderatör
Moderatör

Puanlar: 8752
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03 Kas 2010 Saat 15:51
ama cok farkli bi mantar canim bu, kaynanamlarda bu mantara ebiske mantari diyorlar Smileetten bile daha güzel gercektende 
Şeker küpü olarak doğdum,sonra neşe küpü,bir zaman sonra zeka küpü,derken sinir küpü şimdilerde sabır küpü gibiyim. Sonumdan endişeliyim...
Yukarı Dön
oykunaz Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye
Simge

Puanlar: 2414
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03 Kas 2010 Saat 15:59

süper gözüküyor mantarın hertürünü severim ellerine sağlık arkadaşımBig smileBig smile

bende geçen basit ama  fırın mantar yaptım içi kaşarlı ama eklemeyi unuttum.Tongue
Yukarı Dön
münevver Açılır Kutu Gör
Elmas Üye
Elmas Üye
Simge
forumun tatlı cadısı-iki prensin annesi

Puanlar: 5123
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03 Kas 2010 Saat 16:15
Orjinalini yazan: fatoş fatoş Yazdı:

Münüşüm ellerine sağlık canım Clown Benim eşim de tirmiti çok sever, kayınvalidem tirmiti bol soğanla kavurur, o şekilde yiyorlar, benim annem de Ordu'lu olduğu için annem de bilirir ama ben yemedim Tongue, tirmiti genelde fındık altından toplarlar diye biliyorum, öyle değil mi ? 

evet fatoşcum  tirmiti fındıklıktada topladığımız oluyo fındık tirmiti diyoz onada ,bide süt tirmiti var oda fındıklıkta oluyo..yaylada çok daha güzelleri var amaaLOL
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <12345 6>
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.