SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

kitap çıkarın lütfen

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1 567
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Mamafi Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 144
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Mamafi Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01 Oca 2021 Saat 21:57
Hocam okunur mu ne demek. Sayenızde ıkı çocuk büyüttüm öncelikle Allah sizi yetiştiren anneden razı olsun. Dört gözle beklıyoruz
Yukarı Dön
Dr.KadirTugcu Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman

Puanlar: 85684
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (1) Teşekkürler(1)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 02 Oca 2021 Saat 02:29
Editorlerden gecti, basilmasini bekliyorum. 

Düzenleyen Dr.KadirTugcu - 29 Oca 2021 Saat 19:01
Yukarı Dön
Jasmined Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Puanlar: 16
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Jasmined Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17 Oca 2021 Saat 00:13
Hocam bende takipteyim.
Umarim en kısa zamanda çıkar. 
Sürekli girip bakıyorum acaba basıldı mı diye. 
Yukarı Dön
Eyslyrt Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Puanlar: 170
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Eyslyrt Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17 Oca 2021 Saat 02:24
Konuya mesaj geldikce bile heyecanlanıyorum dört gözle bekliyoruz hocam 
Yukarı Dön
erhazan Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Puanlar: 155
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı erhazan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 29 Oca 2021 Saat 15:08
Bir gelişme oldu mu acaba kitapla ilgili. Mail attım kitabevine konuyla ilgili ancak dönüş yapılmadı. Sabırsızlanıyoruz :)
Yukarı Dön
Dr.KadirTugcu Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman

Puanlar: 85684
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (2) Teşekkürler(2)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 29 Oca 2021 Saat 19:01
Ben de bekliyorum. 
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1 567
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2021 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.