SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

kitap çıkarın lütfen

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1 234
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Gülin Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 3
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Gülin Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26 Mar 2020 Saat 01:39
Sayın Kadir Hocam , sizi ve bize sunduğumuz cok değerli bilgilerinizi çok seviyoruz. Her zaman bizim yanimizda gibisiniz, kitabinizi büyük bir sabırsızlikla bekliyoruz. 
Sevgiler ve saygılar
Yukarı Dön
Selen80 Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Puanlar: 19
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Selen80 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26 Mar 2020 Saat 01:51
Sabırsızlıkla bekliyorum hocam ,iyiki varsınız varlığınıza herdaim şükür ediyorum iki oğlumu sizinle büyüttüm
Yukarı Dön
berlev Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Puanlar: 89
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı berlev Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26 Mar 2020 Saat 14:17
Hocam okunur mu ne kelime?
Aldığım en iyi haber bu... İnşaallah sadece kendime de değil sevdiklerime hediye edeceğim alıp.
Buradan seçtiğiniz makaleler de olabilir me vaka örnekleri olarak?
Çok mutlu oldum, çok güzel bir haber bu.
Sağ olun, var olun.
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1 234
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2020 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.