Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - Grip /bronşit?
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Grip /bronşit?

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
ayyssee Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 100
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı ayyssee Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Grip /bronşit?
    Gönderim Zamanı: 18 Eki 2020 Saat 00:08
Hocam  iyi akşamlar, 24 aylık kızım 2yas aşısını olduktan sonra yani 4 ekimde olduk aşımızı ve o gün burnu akti, ertesi gun de tikandi, doktora goturmedim, dilinde pas yok ateşi çok nadir çıkıyor ama öyle çok değil en fazla 36.8 oluyor ama ağzında koku var, gece de öksürüyor uyku arasında balgam var ve balgamı atamadı, eski yazılarınızı okudum, bal limon ikilisini veriyorum sabahları akşam da Zencefil bal limon veriyorum, serum fizyoloji yapıyorum, başucuna sogan kestim koydum, yastık kullanmadığı için coldmix kullanmadım, sizce kaç günde geçer bu grip mı bronşit mı nezle mı artık ne anlayamadım:/ 13 gündür böyle, bir de göğsüne viks sürsem problem olur mu hocam :/
Yukarı Dön
Dr.KadirTugcu Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman

Puanlar: 112786
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (1) Teşekkürler(1)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 18 Eki 2020 Saat 03:45
Sogan da neyin nesi???  Basucuna 2 damla ColdMix damlatin. 
Ortalama bir Grip; 2-3 hafta surer.
Bronsit oldugunda, sikintili solunum vardir. 
Ya Vicks, ya da ColdMix  
Yukarı Dön
ayyssee Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Puanlar: 100
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı ayyssee Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22 Eki 2020 Saat 10:23
Merhaba hocam, grip hala geçmedi, her akşam burnunu serum fizyoloji ile çekiyorum günlük bal limon veriyorum göğüs kısmına viks sürüyorum ama balgamı bi türlü atamıyor, çalıştığım için sadece akşamları serum fizyoloji yapıyorum, kızım 24 aylık ben bile zorla serum fizyoloji yaparken bakıcı tek başına hayatta yapamaz :( forumda bakınırken tonimer baby denk geldim serum fizyoloji yerine onu mu kullansam diye düşünüyorum çünkü çok ağlıyor yaparken sıkıp bırakmak yeterli oluyor mu bu tonimer baby spreyi sonrasında serum fizyoloji yapmak gerekiyor mu yine? Çok soru sordum hakkınızı helal edin hocam 🙏
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.