SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Dediğiniz doğru.

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Meryemmm-can Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 4
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Meryemmm-can Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Dediğiniz doğru.
    Gönderim Zamanı: 22 Şub 2021 Saat 22:31
Bebeğim 2,5 aylıkken uykuya dalarken ,her sese ,yüzüne vuran rüzgara,vücuduna deren suya ve buna benzer bir çok şeye kollarını yana açarak bir tepki veriyordu.size bunu sorduğumda bana moro refleksi demiştiniz.zamanla kaybolur dediniz.epilepsi olabilir mi diye sorduğumda ne alakası var demiştiniz.oysa gittiğim bir doktora da bunları anlatınca hiç test yapmadan bebeğin nöbet geçiriyor hemen B6 ya başlayalım dedi .hemde bunu diyen çocuk doktoru.ve bana şu cümleyi kurdu ‘burdan çıkıp sakın başka doktora gitmeyin bebeğinizi ben iyileştireceğim’ Ben hemen bir nörolağa gittim ve nörologta sizle aynı şeyi söyledi bu moro refleksi dedi.şimdi kızım 6 aylık ve hepsi geçti bitti.Size katılmamak elde değil bazı doktorların işi hasta olmayan hastayı iyileştirmek.
Yukarı Dön
Dr.KadirTugcu Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 85236
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23 Şub 2021 Saat 18:09
Aynen oyle! 
B6 vitamini ile Epilepsi tedavi edecek!!  PUST! Biliyor bunun Moro refleksi oldugunu ve kendiliginden
 gececegini!! Moro refleksi kaybolunca da, "Tedavi etti" olacak.. 

".... bazı doktorların işi hasta olmayan hastayı iyileştirmek."

Bazilarinin isi de; "Sahtekarligin 3 Safhasi" ile saglam cocugu hasta etmek!!  
Onca hakaretten sonra anca vazgecirebildim, zira REZIL oldular.
SAKIN bu sahtekarliklarin sona erdigini dusunmeyin bile...Her sene, "Otoyol kenari Tip Fakulteleri" boyle
binlerce SAHTEKARI sokaklara saliyorlar. 

Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2021 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.