SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Biontech ve Emzirme

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Fertu Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 44
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Fertu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Biontech ve Emzirme
    Gönderim Zamanı: 10 Haz 2021 Saat 23:20
Hocam oğlum 19 aylık emziriyorum.Aşı için sıram geldi.Biontech vurulmak istiyorum.7 ay önce ailecek kovid-19 geçirdik. Fikrinizi almak istiyorum. Emziren anneler için Sinovac mı? Biontech mi?
Yukarı Dön
Dr.KadirTugcu Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman

Puanlar: 90634
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (1) Teşekkürler(1)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 11 Haz 2021 Saat 09:50
Hangisini bulursanız.. Tercih etme lüksünüz varsa, BionTech tercih ederim.
Yukarı Dön
Yusef Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Puanlar: 3
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Yusef Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 11 Haz 2021 Saat 11:58
Burda nasıl mesaj paylaşırım.mesajım görünüyorum onuda bilmiyorum. Acil soru sormam gerek lütfenn 
Yukarı Dön
Yusef Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Yusef Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 11 Haz 2021 Saat 12:08
Çok özür diliyorum. Başka türlü beceremedim. Affınıza sığınıyorum. Merhaba kadir hocam erkek 4. 5 yaşında oğlum dünsabah kahvaltıdan önce ben iyi değilim diye geldi yanıma biraz solgundu. Sonra kucağıma aldım. Çok hafif nemlendi bir an. Sonra kucağıma aldım. Karnını doyurdum normal devam etti. Bir sıkıntısı yoktu. Dün bir devlet hastanesi nde kan tahlili yaptırdım. D vit yüksek çıktı. 143.diğer değerleri normal. Sadece feritini düşük. 10 gün kadar önce d vit ampül içirmiştim. Hastanelere gitmeye korktuğum için ölçüm yaptırmamıştım. Bir yıl önce de 1 ay ara ile 2 tana vermiştim. Çok korkuyorum hocam yanlış yaptım. Şimdi hastane deki doktor ne der bilmiyorum ama siz ne derseniz onu yapıcam. Lütfenn yarfımCryCryCryçok panik haldeyim
Yukarı Dön
Dr.KadirTugcu Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman

Puanlar: 90634
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 11 Haz 2021 Saat 14:55
150'ye kadar hiçbir tehlike yoktur, hiçbir araz da vermez.. SAKIN Türk doktorlarının gazına gelmeyin. Bir 
sene D vitamini vermeyin. Bir sene sonra tekrar ölçüm yaptırıp, bana yazın.
Başka bir şey yapmanız da gerekmez. 
Yukarı Dön
Yusef Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Yusef Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 11 Haz 2021 Saat 15:08
Hocam Allah razı olsun sizden içime su serptiniz🙏🙏
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2021 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.