Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - Alerjik astım/çocukluk çağı  astimi
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Alerjik astım/çocukluk çağı astimi

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <123
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Dr.KadirTugcu Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 104093
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25 Oca 2023 Saat 03:30
Turk doktorlari artik, bir tek aptallarin Tip fakultelerini tercih etmeleri yuzunden, sebep-sonuc iliskisini bile
kurmaktan acizdirlar.  Yuz yapisi (soya cekim olarak) zaten dar olanlarda geniz eti daha problemli olur.
Yuz yapisi geniz etinin daha problemli olmasina sebep olur. Geniz eti, yuz yaoisina NASIL etkili olsun? 
Etkili olsa, bu yastaki HER cocukta geniz eti oldugu icin, HER cocukta yuz yapisi degisik olurdu! 
Boyle aptallara kanmayin. Bunlar sahtekar! Sizleri korkutup, ameliyata razi olmaniz icin uyduruyorlar!
Iliadin sprey KULLANMIYORUZ!!
Iliadin damla kullaniyoruz. Damla bulamazsaniz, spreyi, damlalikli baska bir siseye bosaltin. 
VE MUTLAKA, sirt ustu yatar durumda kullanin, damlalari yaptiktan sonra da 1-2 dakika o pozisyonda 
bekletin. 
Yukarı Dön
Ilkbahar91 Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 16
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Ilkbahar91 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25 Oca 2023 Saat 03:37
Hocam sagolun iyi ki varsiniz. Iyi ki sizi kesfettim.
Yoksa bu vicdansizlarin eline kaldik. 
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <123
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2023 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.