Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - Kabizlik
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Kabizlik

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
sural10 Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 136
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı sural10 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Kabizlik
    Gönderim Zamanı: 02 Nis 2024 Saat 22:51
4 yaşında hafif beslenme degisikligindekabiz oluyor  üç günde bir kaka yapıyor sert yapiyo bugün 6 günü ilaç vermedim bugün zorlandı yapamadı karnı sert şimdi uyudu sabaha kadar böyle beklese sabah duphalac versem 
Yukarı Dön
Dr.KadirTugcu Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman

Puanlar: 113198
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03 Nis 2024 Saat 03:35
Deneyin. 
Bu konuda yazilanlari okuyun. 
Yukarı Dön
sural10 Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Puanlar: 136
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı sural10 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03 Nis 2024 Saat 21:42
Hocam  bizim Dr duphalac onermiyordu  barsak tembelliği yapıyor diye ama ben siz dediniz diye 10 mg  verdim öncelik şurup mu lagma yada fitil mi 
Yukarı Dön
Dr.KadirTugcu Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman

Puanlar: 113198
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03 Nis 2024 Saat 22:44
Turk doktorlari APTAL olduklari icin, ilaclarin iceriklerini bilmezler!! 
BU salak da, Duphalac'i herhalde mushil zannediyor!! 
BU salaga soyleyin, Duphalac, Prebiyotik bir sekerdir. Barsak hareketlerine etkili degildir! 
Ne gunlere kaldik Ya Rabbi!!

Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.