Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - kulak agrısı
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

kulak agrısı

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
aleynaaa Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 241
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı aleynaaa Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: kulak agrısı
    Gönderim Zamanı: 03 May 2024 Saat 20:09
hocam antibiyotik gereken durumlrı biliyoruz artık sayenizde dilde pas koku ateş üçlüsü buna istinaden 2 hafta önceki kızımın ateşi öksürğü bogaz agrısbı antibotksiz atlattık sanıyoduk ki öksürük cok siddetlenince 3 gün verdim cınku iyleşmiş gibi yapıp tekrar ateş ve şiddetli
öksütük başlamıştı ama sora vazgeçtim kestim ilacı.burun akıntısı başladı
tabiki öksürüğü devam ediyordu arada ama iştah halsizk bitmişti.
1 hafta okula gitti bugün kulak agrısından ortalıgı yıktı. hemen illadin ve calpol verdim yarım saate rahatladı. 
ateşi cıktı ve yatıyor 8.5 yasında cok sık
kulak agrısından ötürü
geçen sene tüp takıldı geniz et alındı. 1 sene sonunda tüp alındı geçen ay ve doktoru geniz
eti
tekrar büyümüş dedi
8.5 yasında nasıl büyür 7 yasınsa aldırdık devamlı kulaga vurdug ve hiş
iyleşemedipi
için bazen oluyor dedi. 
napıcam bilmiorum suan doktor geçen sefer antibotik kullanmadıgım içi kulağa vurdugunu söylüyor ama burdaki yazılarda çok okudum kullanıp yine kullanmak zorunda döngüge giren. 
suan ateşli kulak agrısı öksürük burun akımtısı var.
napıcam bilemiyorum. illadin 2 kez 2 damla şeklinde devam edicem
hocam doktoru alerjik die
bi sprey vermişti burun acaba o mu cocugu bu hale getirdi
2 ay kullanı ama düzenli değil. karman corman yazdım ama beynim karman corman cocuk 9 yasına gelecek hala geniz eti nasıl büyür. tüp cıkar cıkmaz grip hemen kulağa vurdu
Yukarı Dön
Dr.KadirTugcu Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman

Durum: Aktif
Puanlar: 113959
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03 May 2024 Saat 22:34
Yapılanların tamamı şarlatanlıktır.
Senelerdir bu şarlatanlıkları anlatıyorum.
İlgili makale ve Forum yazılarımı okuyun.
Yukarı Dön
aleynaaa Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 241
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı aleynaaa Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15 May 2024 Saat 13:27
hocam merhabalar
ateş ve kulak agrısı
1 aydır geçmiyor
antibiyotik başladık sonra pişman oldum bıraktık
3 gün sonra ateşlendş ve yine kulak agrısyla uyandı
illadin bu süreçte kullanıyorduk
sonra yine gitmek zorunda kaldık sıcak havlu vs koyduk hiç
bişey etki etmedi ateş ve kulak agrısı
bu sefer ilaco yarım bırakrıgınız için dedi doktor ve 10 güne tamamlayın dedi ama ben 3 gün önceden kullandı die 7 de bıraktım cocukta iyiydi zaten
hafif duymuyordu tıkalı gibi dedi sakız çignetiyodum.
5 gün sonra gece ateş ve kulak agrısyla uyandı bu sefer yine antiboşk yazdı doktor ne yapmak gerekiyor? bunsefer 10 güne tamamlayalım mı? bu kulak agrısı döneminde illadini antibiyotşk versem bile bırakmadım 3 gün olcak sekilde sabah akşam 2,3 damla damlattım burnuna.cold mix hep yakaısna damlattım
Yukarı Dön
Dr.KadirTugcu Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman

Durum: Aktif
Puanlar: 113959
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15 May 2024 Saat 16:50
OKUYUN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Bir daha sorarsaniz blokluyacagim...
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.