Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - geniz eti muhabbeti
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

geniz eti muhabbeti

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
teacher7 Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 89
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı teacher7 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: geniz eti muhabbeti
    Gönderim Zamanı: 07 Haz 2024 Saat 12:02
Hocam merhaba 8 yaşındaki oğlumuzu sayenizde şu ana kadar geniz eti ameliyatından kurtardık. Ama çocuk ara ara horlamaya ağzı açık uyumaya devam ediyor. Bana kalırsa pek bir problem yok ama hanıma kalırsa sıkıntılı bir durum. Ara ara KBB ye yolumuz düşüyor.  Gerçekten fiziki bir problem olup olmadığını nasıl anlarız, doktorlara güvenemiyorum. 3 ay önce bir KBB doktoru amliyat olması gerekir ama gribal enfeksiyonu geçsin net olarak o zaman belli olur demişti, ben de sizden öğrendiklerimle ameliyat sonrası tekrar büyüme ihtimali olabiliyormuş dediğimde, çocuğu 6 ay bile rahatlatsa değer dedi. Bu da buraların en iyi doktorlarından. Bir daha da götürmedik. Ama hanımın içi rahat değil. 
Yukarı Dön
Dr.KadirTugcu Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman

Durum: Aktif
Puanlar: 114442
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07 Haz 2024 Saat 18:45
Yazılarımı okuyun. Ameliyat olmadığı için bir olumsuzluk yaşayan olmadı.
Horlama sebebi; yumuşak damağın nefes alıp-verirken titreşim yapması ile iligili.

Düzenleyen Dr.KadirTugcu - 07 Haz 2024 Saat 18:47
Yukarı Dön
teacher7 Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı teacher7 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 11 Haz 2024 Saat 16:59
Hocam hanım başka bir KBB doktoruna götürdü % 80-90 geniz eti var ameliyat olması gerekir demiş. Hatta videosunu da çekip bana attılar. Bilmiyorum video yüklenir mi, size atsam değerlendirme şansınız olur mu?. Benim sormak istediğim çok nadir de olsa bu hastalar ya da çocuklar muhakkak ameliyat olmalı denilen vakalar var mı ya da hangi yaşa gelince bu yaşa gelmiş artık hala büyükse alınmalı bu yaştan sonra küçülmez denilen bir yaş var mı. Ben direnebildiğim kadar direnmek istiyorum. 
Yukarı Dön
teacher7 Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı teacher7 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 11 Haz 2024 Saat 17:02
Bir de hocam dün gece mesela dikkat ettim çok rahat uyuyordu. Birkaç gün önce hanım doktora götürdüğünde hasta falan olmadığı halde gece horlaması vardı. Bu geniz etinin büyüklüğü hasta falan olmasa bile çocuklarda bir iki haftalık arayla muayenede farklı şekilde sonuç verebilir mi?
Yukarı Dön
Dr.KadirTugcu Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman

Durum: Aktif
Puanlar: 114442
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 11 Haz 2024 Saat 20:24
Yazılarımı okuyun. Ameliyat olmadığı için bir olumsuzluk yaşayan olmadı.
Horlama sebebi; yumuşak damağın nefes alıp-verirken titreşim yapması ile iligili.

Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.