Forum Anasayfası Forum Anasayfası > ARŞİV > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu Arşivi > Uyku
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - Uyku sorunu ve kafa atma
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Kilitli ForumUyku sorunu ve kafa atma

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
izmitli31 Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 16
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı izmitli31 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Uyku sorunu ve kafa atma
    Gönderim Zamanı: 21 Kas 2017 Saat 13:07
Kadir bey selamlar..Hocam lütfen Allah rızası ıcın sız bana yardımcı olun. benim oğlum 1 yasını yeni bitirdi.12,5 aylık dıyebılırız.
dogdugundan beri daha doğrusu 3 ayından beri uyku sorunu var..uykuya dalamıyor uzun uzun deliksiz soyle bır 3 saat uyuduğunu hatırlamıyorum.gunduzlerı oglen ve aksam uzerı 30 dakkalık bı uyuyor.oda arada sırada..geceleri hep kesik kesik 1 saat arayla besıkten kaldırır kafasını annesını ıster. memeye gelınce rahatlıyor.11 ayında bıberonu kestık..almıyor ıstemıyor..normal bızım gıbı yıyor ıcıyor sıkıntısı yok.annesıyle gun ıcınde evde basbasa ve kadıncağıza ıs yaptırmıyor hep ılgı ıstıyor.annesının paçasına yapışıyor..
sınırlenınce kafasını yere çarpmaya çalışıyor ve bıze bakıyor. yerde oturuyor duvara yakın kafasının arkası duvara çarpınca bısey zannediyor olucakkı kafasını tık tık yıne duvara vuruyor.ses çıkarıyor.. kucağımıza alıyoruz yıne aynı sekılde kafa atıyor..
kendı doktorumuzla konuştuk hareketlı olması ıyıdır dıyor.sağlıklı olduğunu gosterıyor bu yaklaşımları demekte. uyku ıcınde her çocuk bır olmaz dıyor.bazıları uyur bazı çocuklarda sızınkı gıbı olur dıyor..
doktora msj attım bana ATARAX surup aksamları yarım olcek vermemı soyledı..
hocam napabılırız ? bu çocuk ıcın normalmı ? nasıl bır yol ızleyelım lütfen yardım edın .
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.