Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - uyku
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

uyku

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
gizemsener Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 2
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı gizemsener Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: uyku
    Gönderim Zamanı: 07 Eki 2022 Saat 22:48
18 aylık oğlum gündüz ancak 45dakika ninni pışpışla 1 saat uyuyor. akşam 21:00 - 21:30da başlayan uyutma çabam 22:30a kadar sürüyor ama 23:00-00:00 da uyanıp bir daha uyumuyor. 
bazen gündüz hiç uyumuyor, buna rağmen gece de uyumuyor.
doğduğundan beri uykuyla hiç arası yok ama böylesine uykusuz nasıl olur anlayamıyorum, uyku onun için besin kadar önemli değil mi? sinirlerim yıprandı artık buradaki doktorlar 1hafta kullan diyip uykusu düzene girsin diye şurup veriyor kullanmak istemiyorum. 
Yukarı Dön
Kızlarımın annesiyim Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Puanlar: 378
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Kızlarımın annesiyim Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07 Eki 2022 Saat 22:56
Ne surubu acaba kadir bey uygun gorurse bende 3 yasa girmek üzere olan kizima kullanim cok yiprandim
Yukarı Dön
Dr.KadirTugcu Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman

Puanlar: 112786
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08 Eki 2022 Saat 09:09
5 gün kadar Sipraktin şurup, akşamları 1 ölçek verin, gündüz uyutmayın. 
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.