Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - Vajinal akıntı
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Vajinal akıntı

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  12>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Gunes05 Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 738
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Gunes05 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Vajinal akıntı
    Gönderim Zamanı: 11 Oca 2022 Saat 03:44
Dr bey Kızım 5.5 yaşında gündüz gözleri kizarip iltihaplandi diye yazmıştım okuldan geldiğinde kulotu temizdi. Değiştirdim akşam yatarken kulotunda akıntı bulaştığını gördüm bu iki akıntı bir rastlantı mi? Bulaş olabilir mi?
Oturma banyosu haricinde başka krem kullanabilirmiyiz? Biraz kızarıklık vardı vajinasinda trosyd kullandım önceden leke gibi olduğunda sorun etmiyrdum ama şuan baya hem sulu hem yapışkan şekilde yogun bir akıntı 

Düzenleyen Gunes05 - 11 Oca 2022 Saat 03:45
Yukarı Dön
Dr.KadirTugcu Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman

Puanlar: 112765
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 11 Oca 2022 Saat 03:54
Popo temizligine dikkat edin. 
ONDEN-arkaya dogru silinecek!! 
Su fiskirtarak temizlik yapilmayacak. Ille de yapilacaksa, tuvalete TERS oturtulacak. Sabunlu sicak su kuvetine
oturtun. 
Vaginasindan goze bulasmis olabilir. 
Tobrased goz damlasi, Gunde:4x1 her iki goze damlatin. 
Yukarı Dön
Gunes05 Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Gunes05 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15 Oca 2022 Saat 10:17
https://imgyukle.com/i/ohQid8 bugün sabah ki kulodu Dr bey
Dr bey 5. Gün bugün akinti bir yok oluyor bir oluyor anlamadım oturma banyosuna devam ediyoruz.baska yapacak birsey var mi? Temizliğini kendim yapıyorum önden arkaya 
Yukarı Dön
Uzman
Uzman

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15 Oca 2022 Saat 18:25
Kaka bulasiyor. Popo temizligi yaparken dikkat edin! Onden-arkaya dogru silinecek!.
 Su fiskirtilarak temizlik yapilmayacak. 
Alti uzun sure kakali kalmayacak.
Yukarı Dön
Gunes05 Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Gunes05 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15 Oca 2022 Saat 18:31
Dr bey 5.5 yaşında evde temizliğini zaten ben yapıyorum okulda kaka yapmıyor ve kendine ait klozet aparatı var okul ve evde.akintidan sonra  mümkün degil temizlik sorunu olması daha çok dikkat ediyorum5 gündür geçmemesi beni düşündürdü 
Yukarı Dön
Uzman
Uzman

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15 Oca 2022 Saat 19:17
Sabunlu sicak su kuvetine devam. 
Yukarı Dön
Gunes05 Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Gunes05 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15 Oca 2022 Saat 19:32
Mustela sampuan koyuyorum olur mu doktor bey mustela ile yıkıyorum çünkü yoksa sabun için başka çeşit var mi? 5 gündür günde 2 defa yapıyorum azalır gibi oluyor sonra tekrar geliyor gözündeki akıntıya aynı gün başlamıştı damla sayesinde gözü geçti.fucidin krem sürsem faydası olur mu

Düzenleyen Gunes05 - 15 Oca 2022 Saat 19:33
Yukarı Dön
Uzman
Uzman

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16 Oca 2022 Saat 03:11
Beyaz kalip sabun kullanilacak!!!
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  12>
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.