Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - Yenıdogan emme reddı
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Yenıdogan emme reddı

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Meryemesma Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 169
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Meryemesma Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Yenıdogan emme reddı
    Gönderim Zamanı: 25 May 2022 Saat 23:52
Kadir hocam merhaba, bu kez arkadasım in bebegı hakkında size soru sormak istiyorum. 19 mayıs dogumlu, 4020 kg 51 cm erkek bebek. Dogdugu gunden beri hıc meme emmemıs. Arkadasım bebegı kucagına alıp emzirmek ıstıyor ama  bebek emmek ısyemıyor aglayıp kafasını geriye atıyor diyor. Sımdılık sutunu sagıp kaşıkla sırıngayla veriyor aynı zamanda mama takvıyesıde yapıyorlarmış. Hocam arkadasım cok uzgun emmeyince sutum ıyıce kesilecek diyor ne yapabilir bebegın emmesı ıcın. Zamanla belkı emer diyorum ama emmeyince de sut sagmakla ne kadar artabilir ki enınde sonunda sadece mamaya mahkum olacakalr gibi gorunuyor. Bu konuda ki cevabınızı cok merak ediyorım. Arkadsıma nasıl bir yol gösterebilirız
Yukarı Dön
Dr.KadirTugcu Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 112765
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26 May 2022 Saat 07:38
Sabırlı olsunlar. Bebek acıkınca emecektir. İyice acıkmasını beklesinler. 
Biberona bir alışırsa geriye döndürmek çok zor olur. 
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.