Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Yemek / Mutfak > Yemek / Mutfak > İçkiler - İçecekler
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - yeşil çay içebilirmiyim
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Kapalı Konuyeşil çay içebilirmiyim

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <123>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Fatoş-Tuana Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye
Simge

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 2071
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27 Oca 2013 Saat 14:28

bacım sen benim nerde yaşadığı mı bilmiyosun ben şırnaktayım burda ne yürüme nede spor yapma imkanı var malesef karı koca  sıkıntıdan daha çok yiyoruz malum yer çok kötüüüCryCry

BİR TANECİK KUZUM
Yukarı Dön
y_bal Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye

Puanlar: 2663
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27 Oca 2013 Saat 21:48
Orjinalini yazan: Fatoş-Tuana Fatoş-Tuana Yazdı:

canım bu içtiğin çaylar bebişe zarar vermiyo galiba peki kilo vermende yardımcı oldumu onu merak ettim mesela 1 ayda kaç kilo verdin yada nasıl beslendin malum emzirdikçe tatlı krizine giriyorum bunun önüne  nasıl geçtin ayyy çok soru sordum galiba kusura bakmaEmbarrassed
yok canım zarar vermiyo aksine rezene gazını azaltıyo yada önlüyo duruma göre papatya ve anason sakinlik rehavet veriyo ısırgan sütümü artırıyo ki rezene süt kalitesinide artırırmış bu arada :)) ben doğumdan sonra 5 kilo vermişim ama daha veremiyorum çayların muhtemelen etkisi vardır kilo vermemde ama açıkçası hiç bi çabam yok kilo vermek için  bebiş emdiğinden dolayı .ek gıdalara geçince bulcaz formulünü artık Smilebu arada tatlı krizinin önüne geçmek mümkünmü canım ya diyorum ya hiçde frenlemiyorum valla ama elimden geldiğince sütlü hafif tatlılar yapıp öyle köreltmeye çalışıyorum nefsimi .çikolatan iyidir  heralde .ama çokta canım çikolata çekerse evyapımı çokokrem tarifi var forumda ondan alıyorum bi kaşık :))
Yukarı Dön
Altın Üye
Altın Üye
Simge

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27 Oca 2013 Saat 22:48
Orjinalini yazan: y_bal y_bal Yazdı:

canım bu içtiğin çaylar bebişe zarar vermiyo galiba peki kilo vermende yardımcı oldumu onu merak ettim mesela 1 ayda kaç kilo verdin yada nasıl beslendin malum emzirdikçe tatlı krizine giriyorum bunun önüne  nasıl geçtin ayyy çok soru sordum galiba kusura bakmaEmbarrassed
yok canım zarar vermiyo aksine rezene gazını azaltıyo yada önlüyo duruma göre papatya ve anason sakinlik rehavet veriyo ısırgan sütümü artırıyo ki rezene süt kalitesinide artırırmış bu arada :)) ben doğumdan sonra 5 kilo vermişim ama daha veremiyorum çayların muhtemelen etkisi vardır kilo vermemde ama açıkçası hiç bi çabam yok kilo vermek için  bebiş emdiğinden dolayı .ek gıdalara geçince bulcaz formulünü artık Smilebu arada tatlı krizinin önüne geçmek mümkünmü canım ya diyorum ya hiçde frenlemiyorum valla ama elimden geldiğince sütlü hafif tatlılar yapıp öyle köreltmeye çalışıyorum nefsimi .çikolatan iyidir  heralde .ama çokta canım çikolata çekerse evyapımı çokokrem tarifi var forumda ondan alıyorum bi kaşık :))
teşekkürler canım çok sağol......
BİR TANECİK KUZUM
Yukarı Dön
MaRaL Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye

Puanlar: 3544
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28 Oca 2013 Saat 10:25

bacım sen benim nerde yaşadığı mı bilmiyosun ben şırnaktayım burda ne yürüme nede spor yapma imkanı var malesef karı koca  sıkıntıdan daha çok yiyoruz malum yer çok kötüüüCryCry

uzuldum canim yaa
sabret elbet bitecek goreviniz ..

demokraside çareler tukenmez :)

http://www.youtube.com/watch?v=ndVjwkaLGDk

bak bu linkde leslie yuruyu$u var , istersen çok fazla video bulurum sana
indirebilirsinde

kotam yok dersen pilates yap :) beyaz tv de çikiyomu$ galiba ebru $alli ..

yani istesen inan bulursun yapacak hareket spor vs b$eyler .. i$in sirri dogru beslenme+ spor

tatli yerine , helva , kuru yemi$ ceviz findik badem  falan yiyebilirsin
zayiflamak istiyorsan $imdiki mutfagindan feragat edmen gerekecek ..
Yukarı Dön
Altın Üye
Altın Üye
Simge

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 29 Oca 2013 Saat 00:33
Orjinalini yazan: MaRaL MaRaL Yazdı:

uzuldum canim yaa
sabret elbet bitecek goreviniz ..

demokraside çareler tukenmez :)

http://www.youtube.com/watch?v=ndVjwkaLGDk

bak bu linkde leslie yuruyu$u var , istersen çok fazla video bulurum sana
indirebilirsinde

kotam yok dersen pilates yap :) beyaz tv de çikiyomu$ galiba ebru $alli ..

yani istesen inan bulursun yapacak hareket spor vs b$eyler .. i$in sirri dogru beslenme+ spor

tatli yerine , helva , kuru yemi$ ceviz findik badem  falan yiyebilirsin
zayiflamak istiyorsan $imdiki mutfagindan feragat edmen gerekecek ..
plates yapmayı çok seviyorum beyaz tv yok burda dini kanal ya:(((tatlı yerine helva demişsin nasıl bi helva irmik,un,yoksa marketlerdeki helvalar mı bunun cvabını verirsen çok yardımcı olacaksın ayrıca ilgilendiğin için çoooook teşekkür ederim..
BİR TANECİK KUZUM
Yukarı Dön
MaRaL Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 29 Oca 2013 Saat 08:58
irmik helvasi olur
sen en iyisi karatay diyetini bi ara$tir canim .. istersen kitabipc den okumak için gonderebilirim e kitap olarak
rica ederim ayrica , in$allah inersin istedigin kilo ya
Yukarı Dön
MaRaL Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 29 Oca 2013 Saat 10:51
bu arada ben  bahseetigim diyetle 7-8 kg verdim , $u an ideal kilomdayim
diyeti yapmiyorum artik ama dikkat ediyorum tabi aksam yemesine falan
bide hareket ediyoorum ..
Yukarı Dön
Altın Üye
Altın Üye
Simge

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 29 Oca 2013 Saat 21:39
serencim karatay diyeti bana olurmuki emziren biri olarak içeriğini bilmediğim için canan karatayıda tv'de takip ediyorum rast geldikce ama kitap burda var mı bilmiyorum burası mahrumiyet bölgesi olduğu için CryCry ama bir araştırayım ayrıca istediğin kiloya dönmene sevindim darısı benim başıma inşallah canım unutmadan sorayım irmik helvasındada şeker var nasıl olacak özel bi tarif varsa sevinirim tekrar tekrar teşekkür ederim...
BİR TANECİK KUZUM
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <123>
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.