Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - Zatürre teşhisi
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Zatürre teşhisi

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <12
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Eceyuksel Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 160
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Eceyuksel Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15 Eki 2021 Saat 00:50
Kadir hocam iliadini 5 gün kullandım dediğiniz gibi. Burnu hala akıyor sabahları yeşil koyu daha sonrası beyaz. Burun tıkanıklığı hala devam ediyor. İliadine devam edeyim mi. Yeterli olup olmadığını nasıl anlarım. İnşallah burnunu açmak için uyguladığım basınçlı su ile sinüzite neden olmamışızdır.
Yukarı Dön
Dr.KadirTugcu Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman

Puanlar: 112786
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15 Eki 2021 Saat 18:46
Rahat nefes aliyorsa, akintinin olmasi hic onemli degil.. 
Rahat nefes alamiyorsa, S.Fiz, yeterli olmazsa, Iliadin damla kullanin.
Eski yazilari okuyun. 
Yukarı Dön
Eceyuksel Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Puanlar: 160
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Eceyuksel Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17 Eki 2021 Saat 17:42
Hocam cuma cumartesi ve pazarı ateşli geçirdik. Ayrı bir konu başlığı bilerek açmadım. Ekimin ilk haftasından beri hastalıkla uğraşıyoruz. Uras 22 aylık gece yoğun geniz akıntısı öğürme burun tıkanıklığı arttı. Grip 3 4 hafta sürer diyeceksiniz biliyorum ama gene de yazıp sizden cevap almak istiyorum. İliadini 5 gün kullandım Sf ile  2 3 damla şeklinde açıyorum. Bal limon cold mix devam. Başı yukarıda serin odada yatıyor. Çok horluyor hocam. Gece çok tıkanıyor iliadine hala devam ediyorum ama açılmıyor. Ayda 2 kere ateşlenmesi normal mi. Ben şimdi ne yapmalıyım. Sinüzit ise bile tek çare iliadin dediniz ama bu tıkanıklık normal mi acaba. 
Yukarı Dön
Dr.KadirTugcu Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman

Puanlar: 112786
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17 Eki 2021 Saat 19:35
S.F.; 10'ar damla damlatilir. 
Yastigini yukseltin. 
Odasi serin olun.. 
Ateslenmesi normal. 
Kulak agrisi olursa, sadece Iliadin kullanin. 
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <12
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.