SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

zymaflour bulmak için

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1 23456 10>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Dr.KadirTugcu Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 91834
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07 Kas 2018 Saat 19:21
9 aylikta kullanabilirsiniz… Sikinti 2 yasindan buyuklerde..
Pust eczaci, daha  pahali oldugundan, D vitaminlisini kakalamis.. Bundan sonrakilerde, saf Zymafluor diye belirtsinler. 
Yukarı Dön
Ayşe Defne Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Puanlar: 17
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Ayşe Defne Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07 Kas 2018 Saat 15:24
Merhaba benim de bu konuyla alakalı bir sorum olacaktı. Almanya'daki akrabalarımızdan Zymafluor istedim ama Zymaflour d500 getirmişler. Yani Zymaflour'un d vitamini katkılı olanı sanırım. Bunu kullanmam da sakınca olur mu acaba? Korkudan kullanamıyorum. Foruma ancak üyeliğim onaylandı da yazabildim. Umarım cevap gelir. Bebeğim 9 aylık bu arada. 
Yukarı Dön
erhazan Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Puanlar: 166
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı erhazan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26 Nis 2018 Saat 14:49
Arkadaslar Amazon sitesinde ilaç Türkiye'ye gönderiliyor deniyor, ancak kargo ve paketleme ücreti 50 euro Euro oluyor ki ilaçtan pahalıya geliyor

Düzenleyen erhazan - 26 Nis 2018 Saat 16:45
Yukarı Dön
bugu Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Puanlar: 135
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı bugu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22 Şub 2018 Saat 15:42
Florür ile ilgili onlarca şey yazılıyor hocam varmı bunun aslı astarı.
Yukarı Dön
yeldabinici Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Puanlar: 35
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı yeldabinici Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08 Ara 2017 Saat 21:17
merhaba. Bu ilacı kullanmak için geç mi kaldık biz acaba? kızım 6 yaşında, yine de başlayabilir miyiz?
Yukarı Dön
Elyesa Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Puanlar: 21
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Elyesa Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20 Kas 2017 Saat 06:16
Bu ilac ne icin kullanılıyor bilgi vere bilirmisiniz?
Su toprak
Yukarı Dön
kzykzy Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Puanlar: 366
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı kzykzy Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 02 Ağu 2017 Saat 23:53
Ben Almanya da bı tanıdığıma söyledim,eczanelerde reçetesiz 5€ ya satılıyormus. Gönderecek inşallah. Bence böyle biçare arayın.
- "Kitapsız bilgin olanın, sermayesi din olanın; rehberi şeytan olmuştur" Yunus Emre
Yukarı Dön
erhazan Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Puanlar: 166
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı erhazan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21 Tem 2017 Saat 19:09
Orjinalini yazan: ozan ozan Yazdı:

E-bay'deki satıcılar sadece paypal üzerinden ödeme kabul ediyorlar. Paypal ülkemizden çekildiği için de ben ödeme gerçekleştiremedim. Başka deneyen oldu mu şu sıralar?
evet aynı sorunu şu an bende yaşıyorum. çok az miktarda ilaç kaldı elimde, zaten gelmesi de uzun sürüyordu, bilinen başka güvenilir bir satıcı var mı acaba?
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1 23456 10>
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2021 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.