Türkiye'nin en iyi ebeveyn sitesi
Türkiye'nin en iyi ebeveyn sitesi
Bu bölümdeki hesaplayıcıları kullanarak kendi sağlığınızla ilgili, hamilelik sürecinin gidişatı ile ilgili, bebeğinizin ya da çocuğunuzun sağlığı ile ilgili verilere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.
Bebeğinizin ay ay nasıl geliştiğini siz de yakından takip edin. Persentil Hesaplama ile yavrunuzun sağlığı ile ilgili endişelerinize son verin.
Çocuğunuzun gelişimi normal mi? Boy ve kilo bilgileri ile 3 yaş üstündeki yavrunuzun yaşını girin ve sonuçlarını adım adım takip edin.
Acaba bebeğiniz ne zaman anne karnına düştü? Hamileliğinizde riskli tarihleri biliyor musunuz? Bebeğinizin organları ne zaman oluşmaya başlar? Tüm bu soruların yanıtını almak artık çok kolay.
Anne karnında hafta hafta bebeğinizin ağırlığını öğrenin. Üstelik bunun için son adet tarihinizin ilk gününü yazmanız yeterli.
Anne karnındaki bebeğin gelişimi ve doğum tarihinizi öğrenmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Bebeğinizin gelişimi için riskli tarihleri de öğrenebilirsiniz.
Formumuzu korumak için aktivite yapmak şart. Hangi aktiviteyi, ne kadar süreyle yaparsak, kaç kalori harcarız?
Kilonuzu girin ve günlük kaç kalori almanız gerektiğini öğrenin. Üstelik ihtiyacınız olan protein miktarını da göreceksiniz.
Anne ve babanın boylarını girerek oğlunuzun ergenlik dönemindeki tahmini boyunu öğrenebilirsiniz.
Anne ve babanın boylarını girerek kızınızın ergenlik dönemindeki tahmini boyunu öğrenebilirsiniz.

Copyright 2007-2023 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.