Türkiye'nin en iyi ebeveyn sitesi
Türkiye'nin en iyi ebeveyn sitesi
Yazı Boyutu:
2 yaşındayız!

www.anneoluncaanladim.com ilk kez, 15 Ocak 2007’de “Merhaba” dedi dünyaya. Şimdi, tam 2 yaşında!

2 yılda, tam 140 ülkeye ve ayda 75 bin tekil ziyaretçiye ulaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz.  Teknik ve içerik ekibimizle, 17 yazarımızla çıktığımız bu yolculukta, “Türkiye’nin en iyi ebeveyn sitesi” olduğumuza inanıyoruz.

Öncelikle, “Hepimiz bir mucizeyiz” gerçeğinden doğduk. Ve hepimizin mucize olduğu bu hayat yolculuğunda, belki ebeveyn olmak da vardır, seçim sizin, dedik. Sonra, annelik herşeye rağmen yalnız bir serüvendir, dedik. Ama, babaları da hiçbir zaman unutmadık ve ihmal etmedik.

Sitemiz aracılığıyla, en yeni ve en güvenilir bilgileri okuyucularımızla paylaşırken; içgüdülerinize güvenin, dedik; çare sizde çözüm içinizde, dedik. Kişisel ve ailelere özgü dinamikleri yok saymadık, siz de yok saymayın, dedik.

Değişim ve farkındalık amaçladık. İmkansıza inandık, imkansız olanı istedik; hayallerimizin ve inandıklarımızın peşini, amatör ruh ve profesyonel bakış açısından ayrılmadan takip ettik.
Sağlıklı ve mutlu anne ve babalar, sağlıklı ve mutlu çocuklar büyütsün istedik; çocuklarımızı birlikte büyütelim istedik.

HEPİMİZ BİR’İZ!
Sevgi, inanç, bilgi, samimiyet ve paylaşma arzusuyla donandığımız bu süreçte, inanın birimiz olmasak bir eksiğiz... Bilgiyle, ilgiyle sitemize emek veren herkese sonsuz teşekkür ederim; hepiniz iyi ki varsınız, iyi ki varız; “Anne Olunca Anladım” çatısı altında bir’iz!

Bu arada, “Merhaba” dediğimiz gün olan 15 Ocak Perşembe gecesi, 2. yaş partisi düzenlemeyi de ihmal etmedik. Teknik ve içerik ekibimizin, yazarlarımızın ve üyelerimizin katıldığı partide doyasıya eğlendik. Bu çok özel oluşum sayesinde, nasıl da özel dostluklar kurduğumuzu, nasıl da şanslı olduğumuzu bir kez daha farkettik, birbirimize sarıldık.
Birbirimize sarılmaya, birbirimizi sarmalamaya sonsuza devam edelim; kar topu misali büyümeye, bebeklerimizi-çocuklarımızı 2 yaşındaki www.anneoluncaanladim.com adlı bu bebekle birlikte büyütmeye sonsuza devam edelim.

Sizleri çok seviyorum!

Copyright 2007-2020 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.