Türkiye'nin en iyi ebeveyn sitesi
Türkiye'nin en iyi ebeveyn sitesi
Annesiniz ya da değilsiniz, kadınsınız ya da erkeksiniz, hiç fark etmez, kendinizi kategorize etmeyin… Cinsellik ve ilişki her insanı ilgilendiren temel konuların başında geliyor. Sağlıklı ve mutlu  ilişkiler yaşamak, sağlıklı ve mutlu bir cinsel hayata ulaşmak üzere hepinizi cinsellik ve ilişki sayfalarımıza bekliyoruz.
İNSAN NEDEN SEKS YAPAR?..
İnsan neden seks yapar? Seks yapmanın amaçları nelerdir? Seksin zevk almaktan başka bir amacı var mıdır? Bir ilişkide uyum mu yoksa çekim mi daha önemli?
YATAKTA ERKEĞİN 10 KLASİK HATASI!
CİSED’den Dr. Cem Keçe, cinsellik yaşanırken erkeklerin en çok düştüğü 10 hata konusunda çiftleri bilgilendirdi.
"KIŞ DEPRESYONU CİNSEL İSTEĞİ AZALTIYOR!"
Dinlenemiyor, uykunuzu alamıyor, cinsel olarak soğukluk yaşıyor ve kendinizi hüzünlü hissediyorsanız kış depresyonuna yakalanmış olabilirsiniz.
EŞLER KENDİ CİNSEL TATMİNİNDEN SORUMLU!
Uzun süreli ilişkilerde cinsel tutkuyu sürdürmenin şifresi, duygusal açıdan karşıdaki insanla bütünleşirken kendin olarak kalabilme yeteneğidir.
SAĞLIKLI CİNSELLİK İÇİN BESLENME ÖNERİLERİ
Daha mutlu bir cinsel hayata kavuşmanıza yardımcı olacak, afrodizyak etkili besinlerin hangileri olduğunu biliyor musunuz?
VAJİNİSMUS’UN TEDAVİSİ VAR MI?
Uzman Dr. Ceyda Güvenç, vajinismusun tedavi yöntemleri hakkındaki sorularımızı yanıtlayarak, çok önemli uyarılarda bulundu. Mutlaka kulak verin!..
“VAJİNİSMUS” KABUSU!..
Cinsel ilişki sırasında vajinal kaslarınızı birleşmeye engel olacak biçimde kasıyor musunuz? Ya da sadece cinsel organınızı değil, tüm bacaklarınızı hatta bedeninizi mi kasıyorsunuz?
KEGEL EGZERSİZLERİYLE CİNSELLİĞİNİZİ KEŞFEDİN!
Pelvik taban kaslarını güçlendiren Kegel egzersizleri; üretra, mesane, vajina, rahim ve rektumun daha iyi çalışmasını sağlıyor.
HAMİLELİKLE BİRLİKTE CİNSELLİĞE BAKIŞ DA DEĞİŞİYOR
Hamileliğin ilk 12 haftasında kadınların cinsel isteklerinde azalma oluyor. Bu durumla beraber hamilelik ve sonrasındaki süreç eşlerin hayatlarını etkiliyor.
HAMİLELİK VE DOĞUM SONRASI ERKEĞE NE OLUR?
Hamilelik ve doğum sonrasında kadın kadar erkek de cinsel yaşamla ilgili sorunlar yaşayabiliyor. Doğumdan sonra erkeğe neler oluyor?
CİNSEL ÇEKİM VE AŞK FARKLI ŞEYLER Mİ?
“Cinsel çekim” ve “aşk” birbirlerinden ayrı şeyler. Ama karşı cinsten iki insanın birbirlerini tanımak için bir arzu duymalarında cinsel çekim rol oynuyor.
KADIN CİNSELLİKTEN NEDEN UZAKLAŞIR?
Kadınların yaşadığı cinsel problemler ve cinsel isteksizlik bugün internette neredeyse en çok aranan ve hakkında en çok konuşulan konu haline geldi.
MODERN YAŞAM CİNSELLİĞİ ÖLDÜRÜYOR MU?
Özellikle yoğun kent yaşamında insanlar birçok şeye vakit ayıramıyor. Vakitsizlik nedeni ile aksayan çok önemli bir diğer konu da; cinsel yaşam...
BU GIDALAR KIŞKIRTIYOR!
Araştırmacılar, afrodizyak gıdaların kokuları, tatları ve görünüşleriyle cinsel uyarıcı etki yaratmanın dışında, sizi daha iyi kur yapan bir sevgiliye dönüştürebileceğini söylüyor.
70 YAŞINDAKİ ERKEK DE CİNSELLİĞİ SAĞLIKLI YAŞAYABİLİR
Organik sebepli cinsel sorunların 40 yaşında başladığını belirten Üroloji Uzmanı Op. Dr. Ülküsan Özer, “40 yaşından 70 yaşına kadar hasta portföyümüz var.
CİNSEL MİTLER YENİ EVLİLERİN HAYATINI KARARTIYOR
Yanlış cinsel inanışlar yeni evlilerin cinsel hayatlarında sorun yaratıyor. Bilgi eksikliği nedeniyle oluşan korkular ortadan kalkınca çiftlerin arası da düzeliyor...
SEKSTE GEVEZELER VE DİLSİZLER
Sevişirken konuşmayı mı, sessiz kalmayı mı seviyorsunuz? Cinsel birliktelik sırasında konuşmak seks hayatınızı hiç ummadığınız kadar etkiliyor.
KADINLARIN SADECE YÜZDE 28’İ SEKSTEN ZEVK ALIYOR!
Uluslararası bir araştırmaya göre, Türkler en çok kavga ettikten sonra barışmak için sevişiyor. Kadınların sadece yüzde 28’i seksten zevk alıyor.
DOĞUM SONRASI CİNSELLİK MESELESİ…
Hamilelik, doğum travması ve bebekli yaşama geçiş süreci, size, “Daha önce bir seks yaşantım var mıydı?” bile dedirtebilir. Bu süreçte nelerin doğal olduğunu öğrenmenizde fayda var.
SEKSİ OLMAK YA DA OLMAMAK!
Ne güzellik salonlarında geçirdiğiniz uzun saatler, ne çuvallarla para döktüğünüz gardırobunuz ve ne de yaptığınız diyetler sizi seksi yapmaya yetmiyor.
CİNSELLİKTE DOĞRU BİLİNEN YANLIŞLAR!
Siz de 40 yaşını geçince, kalp krizi geçirince, menepoza girince cinsel yaşamın bittiğiniz düşünüyorsanız, cinsellikle ilgili bilgilerinizi gözden geçirmenizde büyük yarar var!
İŞKOLİKLİK CİNSEL YAŞAMI ÖLDÜRÜYOR!
Yapılan bir araştırma, haftada 70 saatten fazla çalışmanın cinsel yaşamı olumsuz yönde etkilediğini ortaya çıkardı.
DOĞUM SONRASI CİNSEL YAŞAM…
Aileye yeni bir bireyin katılması, çiftlere hamilelik döneminde yaşanan tüm sıkıntıların artık geride kaldığını düşündürür. Oysa, minik bir bebeğin sorumluluğunun yanı sıra yaşanan hormon değişiklikleri…
ÜÇ KADINDAN BİRİ CİNSEL İSTEK DUYMUYOR!
Kadınlarda cinsel isteksizlik ve orgazm olamama ya da orgazm olmada güçlük yaşamanın en sık rastlanan sorunlardan olduğu ve kadınların üçte birinin yaşamları boyunca hemen hemen...
CİNSELLİKTE, DOĞRU BİLİNEN 32 YANLIŞ!
Malum, hemen her konuda insanoğlu kavram kargaşalarıyla boğuşuyor. Fakat, en çok da cinsellilk konusunda kavram kargaşalarına yeniliyoruz.
CİNSELLİK & İLİŞKİ BÖLÜMÜNÜN DİĞER KONULARI
- CİNSELLİK
- İLİŞKİ

Copyright 2007-2021 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.