Türkiye'nin en iyi ebeveyn sitesi
Türkiye'nin en iyi ebeveyn sitesi
Yazı Boyutu:

ÇOCUKLAR, AHŞAP ATÖLYESİNDE...

ÇOCUKLAR, AHŞAP ATÖLYESİNDE...

Ahşap Atölyesi, ahşabın doğallığını çocukların hayal gücü, yaratıcılığı, el becerisi ve zekasıyla birleştirerek okullarda, oyun gruplarında ve alışveriş merkezlerinde birbirinden güzel etkinlikler düzenliyor. Ahşap Atölyesi’nin etkinliklerine ev sahipliği yapmak için ahsapatolyesi@hotmail.com adresine başvurmak yeterli oluyor.


Ahşap Atölyesi, okul, kulüp, oyun grupları ve alışveriş merkezlerinde düzenlediği etkinliklerde ahşabı çocuklarla buluşturuyor. Birbirinden eğlenceli bu etkinliklerde çocuklar son derece doğal bir malzeme olan ahşabı kullanarak, araba, uçak, ördek, fil, köpek, kedi ve zürafa gibi çeşitli oyuncaklar yapıyor. Çocuklar ahşaptan yaptıkları bu oyuncaklarla zekalarını, yaratıcılıkları, hayal güçlerini ve el becerilerini geliştirirken keyifli bir günde geçirmiş oluyor.  

MİNİK MARANGOZLAR İŞ BAŞINDA
Ahşap Atölyesi’nin yarı yapılandırılmış malzeme ve özel tasarlanmış makinelerini güvenli marangozluk teknikleriyle kullanan minikler bir taraftan da üretime katkıda bulunmanın gururunu yaşıyor.  Ahşap Atölyesi’nin etkinliklerine ev sahipliği yapmak için (0505) 575 61 62 nolu telefonu aramak ya da ahsapatolyesi@hotmail.com adresine başvurmak yeterlidir.

BİLGİLİ ÇOCUK & SÜPER ANNE BÖLÜMÜNÜN DİĞER KONULARI

Copyright 2007-2020 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.