Türkiye'nin en iyi ebeveyn sitesi
Türkiye'nin en iyi ebeveyn sitesi

 

HİZMETÇİLER
Hanımlarının dayanılmaz "var"lığı karşısında kendi "yok"luklarında kaybolan; dayatılan sınıfsal kimliklerinde hapsolmuş iki kızkardeş...
AVRUPA'NIN İLK VE TEK CANLI MÜZESİ VİALAND AVM'DE AÇILDI!
Açık hava konseptiyle alışverişi gerçek bir keyfe dönüştüren Vıaland Avm, Avrupa’nın ilk ve tek ‘Canlı Müzesi’ne ev sahipliği yapıyor.
MİNİKLERİN HAYALLERİ GERÇEK OLUYOR
Ülkemizde toplum yararına gönüllü hizmetler gerçekleştiren Zirve Lions Kulübü, başlatmış olduğu “Lions Oyuncak Fabrikası” projesi ile kullanılmayan oyuncakları topluyor.
BİREYSEL DANIŞMANLIKLAR VE ATÖLYE ÇALIŞMALARINA SİZ DE KATILIN!..
Siz bu dünyada parmak izi gibi teksiniz! Çocuğunuz bu dünyada parmak izi gibi tek! Bir eşi ve benzeri yok! Aileniz ve aile ilişkileriniz de öyle; tek ve benzersiz…
ÇOCUKLAR TASARRUFU VE EKONOMİYİ ÖĞRENİYOR
6-12 yaş arasındaki çocuklar oyunlar ile parayı tanıyor, birikimin yollarını ve ticarete nasıl adım atılacağını öğreniyor!
HAMİLELER İÇİN ÜCRETSİZ KURS
İSMEK, 9 ay 10 gün süren maratonda "Bilinçli Hamilelik" eğitimi ile anne adaylarının yanında.
ANNELER BU MEKANI ÇOK SEVECEK!
İki annenin kendi deneyimlerinden yola çıkarak oluşturdukları anne etkinlik merkezi Taksim’de açıldı.
KENDİNİ BALEYLE KEŞFET!
Mim sanatçılarının geleneksel halk gösterilerindeki dans adımlarını kullanarak Orta Çağ'da temelleri atılan bale, günümüzde her yaşa hitap eden bir sanat dalı haline geldi.
SKOLYOZ OKULU ÖĞRENCİLERİNİ BEKLİYOR!
Okul çağı çocuklarında görülen skolyoz hastalığı için bu yarıyıl okul açılıyor. Avrupa’da oldukça yaygın olan skolyoz okulu artık İstanbul’da.
SİZ DE ENGELLİLER İÇİN KİTAP OKUYABİLİRSİNİZ!
ggörme engelliler ve diğer tür engeli gereği basılı kaynaklardan sınırsızca faydalanamayan bireyler için kitap okuyabileceğinizi biliyor muydunuz?
TÜRKİYE’NİN İLK BALMUMU HEYKEL MÜZESİ
Elvis Presley, Hürrem Sultan, Kanuni Sultan Süleyman, Cengiz Han, Da Vinci, Napolyon ve Atatürk... Sanat ve siyaset alanında tarihin dev isimleri Sapphire Çarşı’da ziyaretçilerini bekliyor.
SİZ DE BİLİNÇALTINIZI DÖNÜŞTÜREBİLİRSİNİZ!
Güneş Tan, kendi teknikleri ile bireyleri çözemedikleri korkularından, hastalıklarından; kısaca yaşama karşı tüm engellerinden kurtarıyor.
BİLİM MERKEZİ, DEPREM EĞİTİMLERİNE DEVAM EDİYOR!
Şişli Bilim Merkezi, ziyaretçilerine deprem ve yangın bölümlerinde birebir uygulamalı eğitimler vermeye devam ediyor.
BEDENİNİZİ VE RUHUNUZU TOKSİNLERDEN ARINDIRIN
Frekansla dengeleme uygulaması, olumsuz düşüncelerden, kaygı ve korkulardan, takıntılardan kurtulmanıza yardımcı oluyor.
SEROTONİN MUTLULUK AKADEMİSİ’NE MUTLU OLMAYA…
Serotonin Mutluluk Akademisi beden, zihin, ruhun güçlü ve uyum içinde olacağı bir yaşamı kurgulayabilmek için ilham veren bir merkez olarak hizmet veriyor.
ATÖLYE KARNAVAL’DA YOK YOK!
Atölye Karnaval’da çocuklarınızla birlikte sanatsal ve sportif aktivitelere katılıp, aynı zamanda karnınızı doyurabilirsiniz.
NEZAHAT GÖKYİĞİT BOTANİK BAHÇESİ’NDE AİLE BOYU EĞİTİM
barındırdığı canlı bitki koleksiyonları ve yürüttüğü bilimsel ve eğitsel etkinliklerle okul dışı öğrenme mekânlarının en önemlilerinden biri.
AİLE BOYU KIŞ GECESİ EĞLENCELERİ
Uzun kış gecelerinde ailenize özel zamanlar yaratmak elinizde. TV'ye ara verip ailecek oynanacak oyunlar size birbirinizi daha yakından tanıma fırsatı verecek ve sevginizi pekiştirecektir.
“ÖZÜRLÜ ÇOCUĞUMA NASIL DAVRANMALIYIM?”
Özürlü çocuğu bulunan ailelere “Özürlü Çocuğuma Nasıl Davranmalıyım” eğitimi veriyor. Projeyle her yıl, özürlü çocuk sahibi 100 aileye ücretsiz eğitim veriliyor.
BAYBURT’A ÖZEL MÜZE: BAKSI
Çağdaş sanat büyük kentin dışına çıkıyor, gelenekselle aynı çatı altında buluşuyor.
GÜVENLİ YAŞAM GÖNÜLLÜLERİ EĞİTİM PROGRAMI
Olası bir afet durumunda göreceğimiz zararı en aza indirgemek ve bireysel olarak afetlere hazır olmak için katılabilirsiniz.
YARDIMCI ANNELİK VE ANNE ÇOCUK EĞİTİMİ KURSLARI
219 kurs merkezinde 123 branşta ücretsiz olarak eğitim vermeye devam eden İSMEK: “Yardımcı Annelik” ve “Anne Çocuk Eğitimi Benim Ailem” kursları veriyor.
KUKLA YAPMANIN KAÇ ÇEŞİDİNİ BİLİYORSUNUZ?
Haftada bir gün iki saat süren atölye çalışmalarında; katılımcının isteğine göre el kuklası, ipli kukla, sopalı kukla ya da muppet yapım teknikleri öğretiliyor.
HAMİLEYKEN VE SONRASINDA YOGA...
Hamileler için yoga en çok tercih edilen etkinlik. Hem doğumu kolaylaştıran, hem annenin stresini en aza indiren yoga aynı zamanda sağlıklı bir bebek için de çok etkili bir tercih!
HER GECE TANGO YAPILABİLEN TEK MEKAN: TANGOJEAN!
İki yıl kadar önce tango eğitmeni İrfan Yüksel tarafından hayata geçirilen Tangojean, haftanın her günü saat 17.00-02.00 arası açık
BİLGİLİ ÇOCUK & SÜPER ANNE BÖLÜMÜNÜN DİĞER KONULARI
- KÜÇÜKLERE ETKİNLİK
- BÜYÜKLERE ETKİNLİK
- KÜÇÜKLERE KİTAP
- BÜYÜKLERE KİTAP

Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.