Türkiye'nin en iyi ebeveyn sitesi
Türkiye'nin en iyi ebeveyn sitesi

 

İSTANBUL'DA ÇOCUKLARIN YENİ ADRESİ!
Bakırköy Marmara Forum'da yer alan Minopolis'te çocuklara özel tasarlanmış şehirde çocuklar çeşitli meslekleri üstlenerek büyüklerin gerçek dünyasına ilk adımı atıyor.
ZORLU ÇOCUK TİYATROSU, 12. YILINDA 3 OYUNLA SAHNEDE
Zorlu Çocuk Tiyatrosu, 12. yılında yeni oyunu “Karlar Ülkesi” Müzikli-Danslı Çocuk Oyunu ve post-modern müzikal “Kibritçi Kız” ile ücretsiz olarak izleyiciyle buluşuyor.
İŞ BANKASI MÜZESİ 'BÜTÇE TUTUM TASARRUF' ATÖLYESİ
Çocukların bu atölyede, bir kurgu içerisinde müzeyi gezerken, odalardan çıkabilmeleri için müze içeriği ile matematiği birleştiren soruları doğru yanıtlamaları gerekiyor!..
ÇOCUK RİTİM ATÖLYESİ
Ritim Atölyesi’nde Ebru Ayarcı ile 4-13 yaş arası çocuklar için ritim & perküsyon eğitimi...
ÇOCUKLAR, AHŞAP ATÖLYESİNDE...
Ahşap Atölyesi, ahşabın doğallığını çocukların hayal gücü, yaratıcılığı, el becerisi ve zekasıyla birleştirerek okullarda, oyun gruplarında ve alışveriş merkezlerinde birbirinden güzel etkinlikler düzenliyor.
HEM ÇOCUKLARA HEM BÜYÜKLERE ESKRİM ATÖLYELERİ
Atölyelerde çocuklara özel çalışmaların yanı sıra, farklı yaş ve meslek gruplarına yönelik uygulamalar da var.
EĞLENCENİN YENİ ADRESİNDE YOK, YOK!
Beykoz AcrLoft AVM'de yer alan FunLoft, yeni nesil teknoloji ile donatılmış oyun alanları, amfi tiyatrosu, atölye çalışmaları ile çocuklar için eğlence dünyasının kapılarını açıyor.
ÇOCUKLARA OKUL ÖNCESİ MÜZİK EĞİTİMİ
Longy School Of Music lisans için hazırlık programı ile dünyada büyük ilgi gören, okul öncesi eğitim sistemlerinden...
ÇOCUKLARA HAREKETİ SEVDİREN MERKEZ
Toplumda erken yaşta egzersizin, oyunun önemi ile ilgili farkındalık yaratmak amacıyla kurulan eğlenceli çocuk hareket üssü Muzipo Kids, çocukların sağlıklı yaşam ile küçük yaşlarda tanışmasını sağlıyor.
ARAŞTIRMACI ÇOCUK MERKEZİ
Soru sormalarına, merak ettikleri sorulara yanıt bulmalarına fırsat verilirse çocukların öğrenme ve keşfetme istekleri artar.
ÇOCUKLARA “KAŞİF PALEONTOLOG SERTİFİKASI”
Forum İstanbul’da 10 bin m2 alan üzerine kurulmuş olan Jurassic Land, çocukları eğlendirirken eğitiyor.
ÇOCUKLAR İÇİN ESKRİM OKULU
Eskrim Okulu, farklı yaş grupları için eskrim atölyeleri düzenliyor.
ÇOCUKLAR İÇİN TEKNOLOJİ HARİKASI MÜZE AÇILDI!
Fransa’daki örneklerinden uyarlanan ve 16 profesör tarafından çocukların gelişimine oyun mucizesiyle katkı vermeyi amaçlayan “Çocuk Müzesi” Ankara’da açıldı.
İZMİR MASK MÜZESİ
İzmir Mask Müzesi’ni keşfeden meraklı minikler, dünyanın dört bir köşesinden gelen tiyatro, ritüel, kabile masklarının yanında Anadolu maskları ile tarihe mal olmuş kişilerin ölüm masklarını büyük ilgiyle inceliyorlar.
EYÜP OYUNCAKLARI ATÖLYESİ VE MÜZESİ’NE BUYURUN!
Tarihi Eyüp Oyuncakları, tarihi mekanda (Zal Mahmut Paşa Külliyesi) çocuklarla buluşuyor.
JONGÖRLÜK EĞİTİMİ!
ByJong, özellikle anaokulu ve ilköğretim çağındaki çocukların ruhsal, fiziksel ve zihinsel gelişimlerini arttırıcı aktiviteler gerçekleştiriyor.
VOLEYBOL SEVEN ÇOCUKLAR İÇİN…
Galatasaray Voleybol takımının eski oyuncularından Sırma Üç tarafından kutulan Es Voleybol, kurulalı henüz 7 yıl olmasına rağmen milli takıma ve diğer takımlara sporcular yetiştiriyor.
ÇOCUKLAR GÖKYÜZÜNÜ KEŞFEDİYOR
Hayalden Gerçeğe Fatin Gökmen Planetaryumu büyük ilgi gördü. Planetaryum 1 yılda 10 bine yakın öğrenciyi ağırladı! Planetaryum, uzay ve gökyüzü hakkında öğrencileri bir astronom eşliğinde bilgilendiriyor.
DOĞANÇAY RESİM MÜZESİ
Doğançay Müzesi, kapılarını 2004’te halka açtı. Beyoğlu’nda yer alan müzede Burhan Doğançay’ın eserlerinden küçük bir retrospektifle, babası Adil Doğançay’ın eserleri sergileniyor.
UÇURTMA MÜZESİ
Tarihin en eski oyuncaklarından “uçurtma” kadın erkek, çocuk yaşlı demeden herkesin severek oynağı ve yapmayı mutlaka öğrendiği bir gelenek.
RENKLİ MATEMATİK
Rahmi M. Koç Müzesi'nde “Renkli Matematik Dünyası-Eğlen Öğren” bölümü açıldı. Bölümün amacı, interaktif deney setleriyle matematiği sevdirmek.
TÜRKİYE’NİN İLK “DOĞA BİLİMLERİ MERKEZİ”
Ünlü Fransız Lisesi Saint-Joseph 140. yıl kutlamaları kapsamında Türkiye'nin ilk “Doğa Bilimleri Merkezi açıldı!
OKUMANIN VE EĞİTİMİN ÖNÜNDE ENGEL KALMADI
Zihinsel engelli ve otistik bireylere yönelik kitaplar ve renkli eğitim setleri Türkiye’de ilk kez Vanilya Okul Öncesi Yayıncılık tarafından hazırlandı.
RAHMİ KOÇ MÜZESİ
Endüstriyel arkeolojinin büyülü dünyası çocukları kucaklıyor. Haliç’in kıyısındaki Rahmi koç Müzesi’nde gerçek boyutlu gemiler, uçaklar ve daha pek çok önemli eser sergileniyor.
DOĞAL YAŞAM PARKI
Çocuklarınıza hayvan sevgisini kazandırmak için eşsiz bir mekan. İzmir’in Çiğli ilçesindeki Doğal Yaşam Parkı birbirinden farklı, çeşit çeşit hayvana ev sahipliği yapıyor.
TÜRKİYE’NİN İLK DEV AKVARYUMU: TURKUAZOO
Türkiye’nin ilk dev akvaryumu Turkuazoo, Bayrampaşa’da açıldı! 8 bin metrekarelik alan üzerinde kurulan akvaryumda 10 binin üzerinde deniz canlısını görme imkanı var.
HEM EĞLENSİN, HEM ÖĞRENSİN!..
Dünyaca ünlü uluslararası Kinder Musik eğitimleri Türkiye’de ARSU Güzel Sanatlar Akademisi’nde uygulanmaya başlıyor.
RAINBOW KIDS OYUN VE EĞLENCE MERKEZİ
Artık, çocuğunuza anne şevkati ile yaklaşan ve eğlenerek büyümesini sağlayan güvenli bir yardımcınız var: Rainbow Kids Oyun ve Eğlence Merkezi.
İSTANBUL GÜZEL SANATLAR’DA YOK, YOK!
Akademik sanat eğitimine yeni bir bakış açısı getirmek amacıyla 1997’de Kadıköy Söğütlüçeşme’de kurulan Özel İstanbul Güzel Sanatlar modern eğitim anlayışı ve uzman kadrosuyla modern sanat ortamında ...
ZİHNİ SİNİR’LE YENİ PROCECİLER
Mizah, fonsiyonellik ve estetiğin buluştuğu “Zihni Sinir Proceleri” kapsamında çocukların kendi elektronik oyuncaklarını ve robotlarını yaptıkları kurslar düzenleniyor.
BİLİMİN TEK ADRESİ
Deprem ve yangın eğitiminden, uzay bölümüne, dev bir sindirim sisteminden 20 milyon yaşındaki ağaç fosiline kadar birçok ünite hem küçük hem de büyük ziyaretçileri bekliyor.
ÇOCUKLARA ÖZEL RİTİM ATÖLYESİ
Ünlü ritim ustası Okay Temiz, Ritim Atölyesi'nde yetişkinlere olduğu gibi çocuklara da özel bir atölye çalışması yürütüyor. Eğitimleri bizzat kendisi ve kendisi gibi başarılı bir isim olan Ebru Ayarcı veriyor.
ÇOCUĞUNUZLA KEYİFLİ ZAMAN GEÇİRME REHBERİ
Artık, önce çocuğumuz için yaşar oluyoruz, fakat her şeyi onun için ona birebir zaman ayırmayı ihmal edebiliyoruz. Oysa bir çocuğun onun en çok ihtiyaç duyduğu şey anne ve babasının ilgi ve sevgisi...
OYNASIN DA BÜYÜSÜN: 0-3 YAŞ OYUN GRUPLARI
Son zamanlarda yaygınlaşan oyun grupları ise çocuğun sağlıklı ve güvenli koşullarda, keşif yapmasına, deneyerek öğrenmesine, yeni beceriler geliştirmesine olanak tanıyor.
BU KİTAPLAR HEM ÇOCUKLARA, HEM ANNE BABALARA
Redhouse Kidz ise hem çocuklar hem de anne babalar için hayatta karşılaşılan zor durumlarla nasıl başa çıkılabileceğini anlatmayı amaçlıyor.
ÇOCUKLAR MODA AKADEMİ’DE SANATA DOYUYOR!
Olmayanı hayal edebilmeyi ve sanata, sanatçıya duyarlı, üreten çocuklar yetiştirmeyi amaçlayan Moda Akademi birbirinden farklı ve çeşitli sanat eğitimleri ile çocuklara bambaşka bir dünyanın kapılarını aralıyor.
NASIL BİR DOĞUM GÜNÜ PARTİSİ İSTERSİNİZ?
O sizin bi’taneniz! O size dünyanın en güzel duygusunu, anneliği ve babalığı tattırdı, siz de ona sevginizi göstermek, onu şaşırtmak istiyorsunuz.
ÇOCUĞUN YAŞINA GÖRE KİTAP SEÇİMİ…
Okuma alışkanlığının sonradan kazandırılamayacağı, ne yapılacaksa ağaç yaşken yapılacağı ortada. Peki piyasada pek çok kitap varken çocuklarımız için hangi kitapları seçmeliyiz?
DARICA HAYVANAT BAHÇESİ
Darıca-Boğaziçi Hayvanat Bahçesi, tüm çocukların görmekten büyük keyif ve heyecan duyacağı bir yer…
AÇIK HAVA MÜZESİ: MİNİATÜRK
Ünlü sanat eserlerinin birebir yapılmış maketleri arasında bir keşif turu istiyorsanız, Miniatürk gidebileceğiniz tek adres!
TUZLA CARTİNG
Tuzla carting pisti, deneyimli eğitmenleri, doğum günü partileri, özel aktivite günleri, trafik eğitim pisti ve özel günlere yönelik programlarıyla 7‘den 70’mişe her yaşa hitap ediyor.
HAVACILIK MÜZESİ
Pazartesi ve Salı günleri dışında her gün 09.00-11.30 ve 13.00-16.30 saatlerinde ziyarete açık olan Havacılık Müzesi, çocukların ilgisini çekecek ve içinizdeki çocuğu kanatlandıracak nitelikte!
BİLGİLİ ÇOCUK & SÜPER ANNE BÖLÜMÜNÜN DİĞER KONULARI
- KÜÇÜKLERE ETKİNLİK
- BÜYÜKLERE ETKİNLİK
- KÜÇÜKLERE KİTAP
- BÜYÜKLERE KİTAP

Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.