Türkiye'nin en iyi ebeveyn sitesi
Türkiye'nin en iyi ebeveyn sitesi
Yazı Boyutu:

İSTEDİĞİMİZ HER ŞEYE SAHİP OLMALI MIYIZ?

İSTEDİĞİMİZ HER ŞEYE SAHİP OLMALI MIYIZ?

The Secret adlı eserin yazılmasından sonra herkes Çekim Yasası’ndan bahsetmeye başladı. Herkes piyangodan büyük ikramiye kazanmak ya da yeni pop ikonu olmak için Çekim Yasası’nı kullanamaz; ama bu temel ruhsal yasayı daha iyi ve daha mutlu bir insan olmak için kesinlikle kullanabilir. Sır ve Ötesi doğru amaçla doğru şeyleri istemenin yollarını gösteriyor.


Çekim Yasası, her ne kadar çok heyecan verici olsa da bir uyarı ile birlikte gelir. Oscar Wilde’ın bu konudaki gözlemi konuyu aydınlatmaktadır: “Tanrılar bizi cezalandırmak istediklerinde, dualarımıza yanıt verirler.” İnsanların istedikleri şeyi elde ettikleri bir sır değildir; işin asıl sırrı doğru şeyi, doğru amaçla istemeyi başarabilmektir. Sır ve Ötesi, bu amaca ulaşmak için harika bir rehber.”

Dr. Larry Dossey

“Tamam, istediklerimizin bazılarını elde edebiliyorsak ne olmuş? Asıl önemli olan Lisa Love’un da işaret ettiği gibi, ilk baştan istemeye değer şeyi bulmakta.”

Dr. Roger Walsh

The Secret adlı eserin yazılmasından sonra herkes Çekim Yasası’ndan bahsetmeye başladı. Bu konudaki en popüler yaklaşım ise istediğimiz her şeye sahip olabileceğimiz. Fakat Çekim Yasası, olumlu düşünmekten ya da bir an önce zengin olmaktan daha önemli şeyler içermektedir. Elinizdeki kitap bizlere bu temel ruhsal bilgiyi vermektedir. Lisa Love bizi, durmadan istiyorum, istiyorum, istiyorum diye düşünmeye sevkeden insan doğasındaki bencillik ve açgözlülük yerine, ego sınırlarımızın dışına çıkmaya ve hem kendimiz hem de başkaları için yararlı olacak şeyleri hayatımıza çekmeye yüreklendirmektedir. Yazar, gerçek ve bitmeyen bir tatmine ulaşmamızı sağlayacak şekilde Çekim Yasası’nı nasıl kullanacağımızı açıklamaktadır.

Herkes piyangodan büyük ikramiye kazanmak ya da yeni pop ikonu olmak için Çekim Yasası’nı kullanamaz; ama bu temel ruhsal yasayı daha iyi ve daha mutlu bir insan olmak için kesinlikle kullanabilir.


Kitabın Adı:  Sır ve Ötesi
Yazar Adı: Dr Lisa Love
Türkçesi: Meltem Tayga
Editör:   Cem Şen
Fiyatı:  16,00 YTL.
Sayfa Adedi: 232
Türü:   Psikoloji, Spiritüalizm
Tel:    212 522 15 64 (3 hat)


 

BİLGİLİ ÇOCUK & SÜPER ANNE BÖLÜMÜNÜN DİĞER KONULARI

Copyright 2007-2020 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.