Türkiye'nin en iyi ebeveyn sitesi
Türkiye'nin en iyi ebeveyn sitesi
Yazı Boyutu:

NASIL BİR DOĞUM GÜNÜ PARTİSİ İSTERSİNİZ?

NASIL BİR DOĞUM GÜNÜ PARTİSİ İSTERSİNİZ?

O sizin bi’taneniz! O size dünyanın en güzel duygusunu, anneliği ve babalığı tattırdı, siz de ona sevginizi göstermek, onu şaşırtmak istiyorsunuz. Doğum günü de yaklaşıyor ve her çocuğun doğum gününde şımartılmaya ihtiyacı vardır. Dilerseniz klasik pastalı, balonlu kutlamalarla dilerseniz fitness, müzik ya da bilim gibi temalı kutlamalarla evinizde ya da...MOR KELEBEK YETENEK GELİŞTİRME MERKEZİ

1.5-6  yaş grubu için özel olarak açılan  “Mor Kelebek Yetenek Geliştirme Merkezi”, okul öncesi ve okul sıralarındaki çocuklara kendilerini deneyerek keşfetme olanağı veriyor. Programları ile anne ve babalara da mutluluk kaynağı oluyor.

Koşuyolu'nda faliyet gösteren merkez çocuklar için farklı seçenekler sunuyor. Mekanı diğer anaokullarından ayıran en önemli fark, çocuklara her gün uzman eğitmenler eşliğinde İngilizce, resim, drama, seramik, bale, spor , anadili etkinlikleri, fen ve doğa çalışmaları, müzik ve oyun etkinliklerinin sunulması. Yılın 12 ayı, haftanın 7 günü hizmet veren merkez oyun grubu, saatlik bakım ve doğum günü organizasyonları ile de hizmet veriyor.

 Yapılan çalışmalarla çocukların yeteneklerini keşfederek, bu konuda desteklenmeleri için aileleri yönlendiren Mor Kelebek House'da yoğun çalışma temposu olan veliler de düşünülmüş.

Hafta içi:
Açılış ve kapanış saatleri: 08:30-18:30

Hafta sonu: (Doğum günü-Parti organizasyonları)
18-24-24-36 ay anneli gruplar
Açılış ve kapanış saatleri: 10:00- 18:00

Adres: Koşuyolu Cevat Paşa Sokak No: 28 Koşuyolu-Kadıköy-İstanbul
Tel: ( 0216) 3259202
www.morkelebekhouse.com
info@morkelebekhouse.com

MAD SCIENCE
Mad Science doğum günü partileri her yaş grubu çocuklarını eğlendiren heyecanlandıran yüksek enerjili, interaktif şovları sunuyor.

Ortalığı dağıtmayan partiler genelde 1 saat sürer. İlave bedel ile (örneğin kuru buz deneyleri, hovercraft ile uçma, pamuk şekeri yapma, köpüren iksirler ve lazer ışık gösterisi) daha da eğlenceli bir parti yapma fırsatına sahip olabilirsiniz.

Çocuğunuz objelerin hava koridorunda akışını keşfedecek, havai fişeklerin gizemindeki mucizeyi, plazma topunu aydınlatan enerjiyi saşkınlık içerisinde seyreder. Hayal gücünü ateşleyen ve merak uyandıran gösterilere katılan çocuklar Mad Science partilerinden neşe içerisinde ve deney yaptıkları malzemelerle eve dönerler.

Mad Science doğum günü partileri hakkında bilmeniz gerekenler:

- Ortalama 60 dakika sürer (ek gösteriler hariç).
- 3-12 yaş grubu çocuklar için ideal eğlencedir.
- Kalabalık guruplara da sunulur.
- Velilerin seçtiği mekanda verilir.
- Cazip fiyatlıdır ve birçok farklı eğlence içerir.

Adres: Keresteciler Sitesi, Akçay Sok. Metin İyigüngör Hanı, No:20-B1 34173
Merter-Güngören-İstanbul
Tel: (0212) 637 2722
www.madscience.org

BABY SYMPHONY
Tematik doğum günü kutlamalarından birini de Baby Symphony gerçekleştiriyor; müzikal doğumgünü partisi.

Baby Symphony merkezinde ya da veli tarafından seçilen başka bir yerde Pazar günleri ve Cumartesi 15.00’den sonra doğum günü partisi düzenleyebilirsiniz. 40 dakika süren seans, 4 aylık ve 4 yaş aralığındaki çocuklar için yapılıyor ve her seansa 10 çocuk katılabiliyor. Doğum günü mekanını siz seçecekseniz, bir piyano bulunmasına da dikkat edin!

Adres: Küçükbebek Cad. Yeniyol Sok. No:16/12A Bebek-İstanbul
Tel: (0212) 287 36 31
www.babysymphony.com

ATLANTİS EĞLENCE MERKEZİ
Cevahir Alışveriş Merkezi’ndeki kapalı temalı oyun parkı alanı Atlantis'te sınırsız eğlence olanağı mevcut.

Su altı şehri Atlantis konseptiyle, kapalı bir lunapark olarak tasarlanmış eğlence merkezi 5 kattan oluşuyor. Atlantis Kulesi, Hız Treni, Okyanus Ekspresi, Uçan Balinalar, Zaman Makinesi, Uzay Yolu, Ahtapotun Dansı gibi çeşitli lunapark üniteleri, küçük çocuklara yönelik oyun alanı ve lunapark üniteleri, gösteri salonu, parti salonu, bowling salonu, atari odası ve restoranları ile çocuklara keyifli saatler yaşatacak bir mekan.

Eğlence merkezinin bir katı tamamıyla çocuklara ayrılmış. Çocuk katının en dikkat çekenlerinin başında Sevimli Atlar, Zıp Zıp ve Mini Pist var. Bu bölümde bulunan Parti Odası, içindeki müzik sistemiyle çocuklar için doğum günü partilerine de kiralanıyor.

Hafta içi 12.00-22.00, hafta sonu 11.00-22.00 saatleri arasında açık.

Adres: İstanbul Cevahir Alışveriş ve Eğlence Merkezi Büyükdere Cad. No:22 Şişli-İstanbul
Tel: (0212) 368 69 00
www.istanbulcevahir.com

MY GYM
Çocuklar için fitness hizmeti veren MY GYM doğumgünü partisi için şunları vaat ediyor:

- 2 saatlik aralıksız eğlence!
- Tecrübeli MY GYM öğretmenleri her şeyi idare ederler! Siz çocuğunuzun o özel anlarını doya doya yaşayabilin diye.
- Partiden önce istek üzerine özel şarkı ve oyunlarla çocuğunuz için özel oluşturulmuş ve mükemmel planlanmış bir kutlama.
- Eğitimli personel tarafından yürütülen oyunlar, jimnastikler, Uzay Uçuşu, kuklalar oyuncaklar, şarkılar ve heyecan verici yaş günü etkinlikleri.
- Tüm parti boyunca hiç durmaksızın bütün çocukların katılımı


Adres : Levazım Mahallesi Korukent Sitesi Açık Havuz Altı Büroları 1/A Levent-İstanbul
Tel : (0212) 347 65 40
www.mygym.com.tr

PLAY GARDEN AİLE VE ÇOCUK CAFESİ
“Çocuklar 6 yaşına kadar en hızlı öğrenme dönemlerini yaşarlar, biz de çocukların bu dönemlerinde onların yaratıcılıklarını geliştirebilecekleri, meraklarını arttıracak deneyerek oynayarak ve eğlenerek öğrenmelerini hedeflediğimiz bir mekan yarattık” diyen Play Garden,  çocuklarınızın eğlenceli saatler geçirmesi için çalışıyor.

Hiçbir ayrıntıyı düşünmeden rahat, güvenli ve sağlıklı bir ortamda çocuğunuzun doğum gününü kutlamanın keyfini çıkartın.

Adres: Barış Mah. Çiftlik Cad. Adakent Villaları. No: 1 Beylikdüzü-Büyükçekmece-İstanbul
Tel: (0212) 871 06 80
www.playgarden.com.tr

3 ELMA / PARTİ-KA PARTİ EVİ
Farklı temalarla döşenmiş salonlarında doğum günü çocuğunun seçtiği hayal kahramanıyla parti ALTERnatifi sunuyor. Doğum günü partilerinizi kendi evinizin bahçesinde ya da sizin seçeceğiniz bir mekanda, pamuk şeker, macun ve patlamış mısır gibi klasik tatlarla ve renkli animasyonlarla kutlamak istiyorsanız 3 Elma Parti Evi bu organizasyonlarınızı da başarı ile yürütüyor.

Çocuğunuz henüz kendi başına dışarıda bir parti verecek yaşa gelmediyse, onun düşlediği arkadaş partisini sizin için hazırlıyorlar. Ona arkadaşları ile birlikte temiz, güvenli, sıcak bir ortamda, eğlenceli, müzikli ve nefis ikramlarla bir parti düzenleniyor. Hafta içi anneler de 3 Elma’yı arkadaş toplantıları için tercih edebiliyorlar.

Adres: esimiz: Çinarli sok. Çinarli apt. A blok. d:2 çatalçesme-suadiye

Telefon : (0216) 4459331 cep: (0532) 559 57 89
web: www.parti-ka.com

PARTY KIDS

Dünyaya çocukların gözünden bakmayı ilke edinmiş Party Kids, birbirinden güzel oyunları, hediyeleri, doğum günü partilerinin yanı sıra Doğuş Otomotion’da Mart ayı boyunca devam edecek özel sinema ve oyun paketiyle de çocukları bekliyor.

Türkiye’nin en büyük ve en kapsamlı doğum günü, eğlence ve parti merkezi Party Kids, İstinye Park AVM, City’s AVM ve Doğuş Otomotion’daki şubeleriyle çocuklarınıza eğlence dünyasının güzelliklerini sunuyor.

PARTY KIDS CITY’S NİŞANTAŞI
Donanımlı bir çocuk eğlence merkezi. İnteraktif  jetonlu oyuncaklar, top havuzları, plazma TV’ler, bilgisayarlar, play station köşeleri, play-doh oyun hamuru köşeleri, özel temalı doğum günü alanları ile hem rengarenk oyunlar hem de doğum günü partileri için vazgeçilmez bir mekan.

Ayrıca çocuklarınız için özel bir güvenlik sistemi uygulanıyor. Son teknoloji güvenlik bileklikleri sayesinde siz dilediğiniz gibi alışveriş yaparken gönül rahatlığı ile çocuklarınızı teslim edebiliyorsunuz.

Adres: Teşvikiye cd. No: 162 Nişantaşı İstanbul
Tel: (0212) 373 18 88

PARTY KIDS İSTİNYE PARK
AFM İstinye Park Çocuk Sineması arkasında yer alan “Party Kids At The Movies”, çocuk filmleri ile birlikte doğum günleri düzenlenen bir çocuk eğlence merkezi. Dünyada ilk defa çocuklara özel “cineparty” konseptinin uygulandığı özgün bir mekan olma özelliğini de taşıyan mekan, istenilen çocuk filmleriyle birlikte filmin konseptine uygun parti düzenliyor.

Adres: İstinye Park, İstinye-İstanbul
Tel: (0212) 345 62 45

PARTY KIDS DOĞUŞ ’DAN ÖZEL SİNEMA VE HEDİYE …
İstanbul Maslak Doğuş Power Center’da Kasım 2007’de açılan Party  Kids ise, ilk defa hizmete sunduğu Fun& Education konseptiyle çocuklara keyifli ve öğretici vakit geçirebilecekleri benzersiz bir ortam yaratıyor. Arts&Crafts sanat etkinlikleri üzerine yoğunlaşarak tamamen farklı bir konseptle çocukları  buluşturuyor ve doğum günü partileri düzenliyor.

Mart ayı boyunca  Party Kids Fun & Education’ı ziyaret eden çocukları farklı bir sürpriz bekliyor. Film gösterimi, yemek ve oyundan oluşan özel bir çocuk oyun paketi var.  Doğuş Otomotion’daki ortak alanda 16 ve 23 Mart’ta Gerfield Geri Dönüyor filmleri izlenebilecek. Filmlerle birlikte yemek ve oyun alanından faydalanma imkanı sunan bu çok özel paket sizleri bekliyor.

Party Kids’in tüm şubelerinde anne ve babaların rahat etmesi için barlar ve kafeler bulunuyor. Ayrıca çocukları oyun oynarken keyifli bir şekilde alışveriş yapmak isteyen aileler de sertifikalı eğitmenlerin varlığıyla huzur ve güven buluyorlar.

Adres: Mayadrom Uptown Alışveriş Merkezi Bebek mh. Otlukbeli cd. Yol Sok. No:16 Etiler-İstanbul
Tel: (0212) 352 63 42
www.partykids.com.tr

PARTY TIME FOR CHILDREN
Tarabya’da çocukların gönüllerince eğlenebilecekleri, annelerin ise yorulmadan ev yapımı nefis lezzetlerle konuklarını ağırlayabileceği bir parti ve oyun evi. Party Time for Children’ın  0-6 ve 7-12+ yaş için iki ayrı parti odası var. Küçük çocuklar için oyun alanında eğlenceli, zeka geliştirici oyun ve oyuncaklar; büyük çocuklar için ise çocuk diskosu mevcut...

Ebeveynler, rahat koltuklarında çaylarını yudumlarken, bir yandan da oyun odası ve diskodaki çocuklarını TV’den izleyebiliyorlar. Küçük bebeği olan anneler için emzirme-alt açma odası da bulunan mekanda, annelerin ve çocukların rahatı için her detay düşünülmüş.

Party Time for Children’da parti ve organizasyon hizmetlerinin dışında annelerin kabul günleri, baby shower partileri, özel toplantılar, saatlik çocuk bakımı ve çocuk karşılama gibi hizmetler de veriliyor.

Adres: Tarabya Sevgi Sitesi Karanfil Sok. No:19 Tarabya-İstanbul
Tel: (0212) 299 59 23
www.partytimeforchildren.com/

OLALA
Ankara’ da çocuklara ve annelere özel bir mekan olan Olala, çocuklara yönelik sunduğu birbirinden farklı etkinlikleri dışında özel doğum günü partilerine  de imza atıyor.

Çocuklar arkadaşlarıyla çılgınca eğlenirken siz de sevdiklerinizle keyifli saatler geçirin. 240 metrekarelik bir alanda anne babalar için ayrı, çocuklar için ayrı bölümler düşünülmüş.
Pasta, kek gibi iktramları ve tüm organizasyonu onlar yapıyor, siz sadece misafirlerinizi karşılıyorsunuz. Ayrıca süpriz doğum günü partileri de organize ediyorlar.

Olala’da çocuklar için doğum günü organizasyonlarının yanı sıra anne-çocuk cafesi, anne çocuk oyun grubu, çocuk tiyatrosu ve daha birçok renkli etkinlik sizleri bekliyor.

Adres: Birlik Mahallesi 7. Cadde, No: 111-11 (Zirve Kent Karşısı) Çankaya-Ankara
Telefon : (0 312) 495 10 04
www.olala.com.tr

SMN TAT MERKEZİ
Çocukların doğum günlerinde farklı etkinlikler arayanlara iyi bir önerimiz var! Çocuklar Mutfakta… Çocuklar mutfağa girip kendi yiyeceklerini hazırlarken, bir yandan yeni deneyimler kazanacak, yaratıcılıklarını geliştirecek, arkadaşlarıyla keyifli ve kaliteli zaman geçirecek, büyüdüğünü hissedecek... .

İster çocuğunuzla birlikte, isterseniz sadece çocuğunuzun katılabileceği yemek kursunda çocuğunuz hem harika vakit geçirip, hem de yaratıcılığını ve motor becerilerini geliştirebilir. 3 yaş üzeri bütün çocuklar kurslara katılabiliyor.

Adres: Nuri Pasa Cad. No: 158 Tarabya -İstanbul
Telefon: (212) 299 80 90
www.smntm.com

BUBBLES ANAOKULU
Çocukların zihinsel gelişimi için 0-6 yaşın ne denli önemli olduğu fikrinden yola çıkan Bubbles Anaokulu, 1-4 yaş grubu çocuklara özel programlar sunuyor. Doğum günleri için de farklı öneriler sunan mekan, 1-12 yaş grubu çocuklar için düzenlenen temalı ve standart doğum günü partilerinde aileler kendileri için ayrılan bölümde keyifle vakit geçirirken, çocuklar animatörler, sihirbazlar, kuklalarla unutulmaz bir parti yapıyorlar.

Ayrıca uyguladığı oyun grupları ve aktivitelerle yetenekleri keşfederek çocukların duygusal ve zihinsel gelişimine katkı sağlıyor. Hafta içi her gün 10:00-13:00 ve 14:00-17:00 saatleri arasında düzenlenen programda; yaratıcılık atölyesi, kavram çalışması, hikaye anlatımı, bale, mutfak, binicilik, yoga, yüzme ve daha pek çok aktivite yer alıyor.

Adres: Fener Kalamış Cad. No: 93 Sinan Apt. Arkası Köşk Kat: 3/4 Fenerbahçe-İstanbul
Tel: (0216) 418 75 28- 418 82 79
www.bubbles.web.tr

PLAYN LEARN ÇOCUK DÜNYASI
“Her çocuk özel olduğunu hissetmek ister. Senede bir gün düzenleyeceğiniz partide bizden alacağınız profesyonel destekle onlara unutamayacakları bir gün yaşatabilirsiniz” diyen Play n Learn’de, doğum günü için aradığınız her şey sizin için organize ediliyor.

Animasyonlar, yüz boyama, balonlar, oyuncaklar, pinatalar, oyunlar, danslar, hediyeler, davetiyeler, çocukların damak ve göz zevkine hitap eden lezziz yiyecek ve içecekler ve daha bir çok sürprizle çocuğunuzun doğum günü renklendiriliyor.

Çocuklar için gerekli olan her şeyi itina ve detay ile düşünen Play n Learn'de ayrıca miniklere eşlik eden büyüklerin dinlenebileceği, diğer yetişkinlerle sohbet edebileceği, çay veya kahve ikramı alabileceği, çocuk gelişimi ve sağlıklı beslenme ile ilgili magazin, kitap ve ansiklopedileri içeren bir kütüphanesinin bulunduğu özel bir bölüm de mevcut.

Adres:  Havyar Sok. 46 Taksim-Cihangir-İstanbul
Tel: (0212) 244 91 51
www.playnlearn-tr.com

PLAY CAFE
Doğum gününüzü ister evinizde ister Play Cafe'de gerçekleştirebilirsiniz. Çocuğunuz hangi kahraman olmak istiyorsa, kostümleri ile birlikte hazırlanıyor. Davetli çocuklar, özel olarak kurulan masalar başında, hazırlanmış sanatsal aktivitelere ve ödüllü yarışmalara katılabiliyor. Bir yandan da outdoor oyun alanı, mini hayvanat bahçesi, kum havuzu ve yemyeşil çimlerin keyfini yaşıyorlar.

Yazın bahçede birbirinden güzel partiler verilebilen mekan kışın da şömine başında sıcacık zamanlar sunuyor.

Play Cafe'nin özel olarak tasarlanmış Out Door oyun alanında minikler keyifli zamanlar geçiriyor. Alanda çocukların eğlenmesi için yer alan eğlence araçları ise şöyle:

- Flying Fox: Uçma hissini sağlayan, çok eğlenceli bir etap.

- Sallanan Köprü: Denge sağlamada oldukça etkili ve elbette çok emniyetli.

- Web: Takım lideri eşliğinde yapılan, keyifli bir grup çalışması.

- Kargo Ağı: Askeri eğitimlerde kullanılan donanımın çocuklar için uyarlanmış hali.

- Maymun Köprüsü: Dağcılar tarafından da kullanılan önemli bir eğitim etabı.

- Lastik Köprü: İple bağlanmış lastiklerden bir diğerine geçerek karşıya varma hedefli
zor ama eğitici ve keyifli bir oyun.

Play Cafe'de çocuklarınız öğretmenler eşliğinde sanat aktivitelerine katılabilecekleri gibi diledikleri takdirde mini hayvanat bahçesindeki hayvanları tanıyabilirler. Hatta Pony Club'da ponylere binebilirler.

Adres: İstanbul Atlı Spor Kulubü, Maslak Üç Yol Mevkii, Maslak-İstanbul 
Telefon : (0212) 286 47 30

BEYAZ FIRIN’DA MİNİKLERE ÖZEL PARTİLER!
Beyaz Fırın, Suadiye mağazasının ikinci katında minikler için sürprizlerle dolu yeni düzenlemeler gerçekleştirdi. Cam tavanlı mağazanın 90 metrekarelik ikinci katı, rengarenk sandalyeler ve mini masalarla, çocuklar için hem bir oyun alanı, hem de parti mekanı olarak dekore edildi. 35 kişinin ağırlanabildiği bu neşeli mekan, doğum günleri dışında misafirler tarafından da kullanılabiliyor.

Miniklerin masaları, Beyaz Fırın’ın profesyonel ekibi tarafından özel olarak hazırlanan pasta, kurabiye ve cup cake’ler ile zenginleştiriliyor. Menüde, miniklerin seçebileceği ünlü çizgi film karakterlerinin yanı sıra, mini hamburgerler, pizzalar, kekler, taze limonata gibi daha bir çok iştah açıcı seçenek bulunuyor. Mağazada üretilen, sıcacık fırından çıkan birbirinden lezzetli bu ürünler, taze taze servis ediliyor.

Çocuklar bir yandan kendi boylarına uygun masalarda hamur, boyama, evcilik gibi oyunlar oynarken, bir yandan da animatör eğlenceli yarışmalar, yüz boyama gibi pek çok aktivite ile partiye renk katıyor. Doğumgünü sahibi dilerse diğer anneleri de aynı katta ya da  bir alt kattaki ana mağazada farklı menü seçenekleriyle ağırlayabiliyor.

0-12 yaşları arasındaki minik müşterileri ve aileleri, “Beyaz Fırın’la Büyüyenler” projesi kapsamında da alışverişlerinde yüzde 10 indirim ayrıcalığına sahip oluyorlar. 

Adres: Suadiye Park, Plaj Yolu Sokak, No:18, 34740 Suadiye, Kadıköy-İstanbul
Tel: (0216) 464 2000

EVE SIĞAMADIK PARTİ EVİ
Eve Sığamadık Parti Evi’nde her doğum günü birbirinden farklı. Çünkü her parti çocuğun hayal dünyasına göre özel olarak tasarlanıyor.

Doğum günü davetiyelerinden, menü seçimine, dağıtılacak hediyelere, uzman animatörün oynatacağı oyunlara kadar her şey doğum günü çocuğunun hayal ettiği şekilde kişiselleştiriliyor. Annelerden oluşan sevgi dolu ve profesyonel bir kadroları var.

Mekan, parti konseptine uygun olarak özel tasarlanmış dev panolarla süsleniyor. Böylece her partide ayrı bir masalsı mekan yaratılıyor.

Okul öncesi çocuklar için  “Top Havuzu”, okul çağı çocukları için “Çocuk Diskosu” ve Türkiye’de ilk defa “Çocuk Karaokesi” de sunulan ayrıcalıklardan.

280 m²’lik geniş alanda, anne babalar için özel olarak tasarlanmış bölüme şık bir servis eşiliğinde, daha önce tatmadığınız lezzette yiyeceklerle gönlünüzce zaman geçirebilir ya da çocuklarla birlikte partiye katılabilirsiniz.

Adres: Sancak Mahallesi, Kahire Caddesi 515. Sokak, No: 3 Çankaya-Ankara
Tel: (312) 438 88 82
www.evesigamadik.com

BİLGİLİ ÇOCUK & SÜPER ANNE BÖLÜMÜNÜN DİĞER KONULARI

Copyright 2007-2020 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.