Türkiye'nin en iyi ebeveyn sitesi
Türkiye'nin en iyi ebeveyn sitesi

 

DÜNYAYA GELMEYE NAZLANDI...
25 Mart 2011 tarihinde Nazlı kızımı kucağımıza aldık. Adı gibi gerçekten dünyaya gelmeye nazlandı.
CANIM OĞLUM
Sana hamile olduğumu öğrendiğimde çok mutlu olmuştum. Hareketlerini hissetmeye başladığımda anneliğin çok güzel bir duygu olduğunu daha iyi kavramıştım. Bazı sorunlar vardı. Ama senin için her şeye katlanmaya değerdi!
BİR ANNEDEN MEKTUP...
3,5 aylık anneyim. Ben her anne gibi bebeğine süt verme telaşında olan bir anneyim. Ama malesef yeterince sütüm olmadığı için zaman zaman psikolojimin bozulduğu bile oldu.
TELAŞSIZ VE HIZLI BİR DOĞUM
Evet arkadaşlar, bu da 2. doğumumun hikayesi. Bu daha da ilginç ve komik. 9. ayım yine dolmuştu. Hamileliğim çok güzel bir şekilde ilerliyordu.
İYİ DÜŞÜN, İYİ OLSUN
Arkadaşlar sizinle doğum hikayemi paylaşmak istedim. İlk doğumumu 2007’de yaptım.
MUCİZEM, HOŞ GELDİN HAYATIMIZA
07.12.2006’da babanla hayat öykümüzü artık 3 kişi devam ettireceğimizi öğrendik mucizem. 2 kişilik yaşamımıza başladık bugün seninle. Hoş geldin mucizem, anneciğinin karnına...
AİLEMİ ÇOK SEVİYORUM
10 Ocak 2008’de “Merhaba” dedi bizlere küçük prensim Kuzey... İlk zamanlarda eşim kendini baba olmaya hazır hissetmiyordu, ilerleyen zamanlarda konuşarak bu konuyu aştık.
LOHUSA SENDROMU GEÇİRİYORMUŞUM...
Hamile kalmayı çok istiyordum. 2 yıl olmuştu, eşimle evlendiğimiz günün ertesinde göreve gitmişti... Evimde kalıyordum. Kayınvalideme ve anneme gidiyordum. Çok zorlanıyordum...
HOŞ GELDİN MUCİZEM
Uzun yıllar bekledik seni. Sana kavuşmak için her türlü yöntemi denedik. Ama sonu hep hüzünlüydü... Senden asla vazgeçmedik; sadece küçük bir mola verdik, belki sen bize gelirsin diye...
AZRA MELİS’İN HİKAYESİ
6 yıl bekleyişten sonra hayatıma bir melek gibi girdin. Anne olacağımı öğrendiğim gün annelerin en mutlusu bendim. .
AŞKININ SINIRI YOK
Bir mucizeydi onun varlığını ögrenmek, onun benimle oldugunu bilmek. Artık 2 kişiydim...
OĞLUMA MEKTUP
"Sımsıkı kucakladım seni. Çok başkaydın annem, halen de çok başkasın; ellerin, gözlerin, ağzın, burnun, saçların, kaşların, her yerin ya her yerin öyle güzeldi ki bakmalara doyamadım."
ECRİN NİSA’MA KAVUŞTUM
Çok da zor geçmeyen ve 5 yıl beklediğim bir hamilelik dönemi geçirdim. Dilediğim ve yapabileceğim her şeyi yaptım. Ancak doğum zamanı şanssızlıklar peşimizi bırakmadı.
ÇEKİLEN TÜM SIKINTILARIN YERİNİ MUTLULUK ALDI
16 Mart 2010’da dünyaya gelen bebeğim 4 gün gecikmişti. Doktorum ve eşimle suni sancıyla doğumu başlatma kararı aldık.
YAŞADIĞIMI YENİ ANLADIM
Anne olacağımı öğrendiğim ilk anda çok duygusallaştım. Eşim işinden dolayı yanımda değildi. Bu mutluluğu telefonda paylaştım...
ÇOK İSTEYEREK HAMİLE KALDIM
Ben çok isteyerek hamile kaldım ve de oğlumu dünyaya getirdim. Normal doğum yapacakken acilen 15 gün önce sezaryene alındım, çok korktum; onu benden koparıyorlar gibi geldi.
ALLAH, ANALI BABALI BÜYÜTSÜN
Eşimle 16.04.2005 yılında evlendik. İlk 3 sene çocuk istememiştik. Daha sonra bir çocuğumuzun olmasını istedik. Korunmamaya başlamıştım.
BU HAKKI ONUN ELİNDEN ALAMAZDIM
Sugra’m daha doğmadan bana merhaba demişti... Hamile kaldığımı öğrendiğimde çok korkmuş doğurmak istememiştim. Korkunç duygular içerisindeydim.
BEBEĞİMİN GELİŞİ, O MUCİZE AN...
Kaybetme korkusu, kaygı, heyecan... İpek’imi çok zor buldum. Dünyanın durduğu an. Evet, bebeğim kollarımda... İlk dokunuşum... Tarifsiz bir mutluluk içindeydim.
ONSUZ BİR HAYAT DÜŞÜNEMEM!
Her kadın gibi anne olmayı çok istesem de, hamile olduğumu öğrendiğim gün çok mutlu olsam da, diğer taraftan endişelenmiş...
BENİM MİNİK KUŞUM BERK EREN
Oğlum şu an 4 aylık. Karnımdayken gelmesini sabırsızlıkla beklerken, aklımızda hep şu sorular vardı: “Acaba nasıl bir yüzü, vücudu var, kime benzeyecek vs..” Ve zamanı geldiğinde oğlum dünyaya geldi.
İYİ Kİ SENİ DOĞURMUŞUM
Ben 4,5 yaşında Selin isimli bir kız çocuğuna sahibim. 10 yıllık evliyim ve evliliğimin 6. yılına kadar eşimle hazır olmadığımızı düşündüğümüz için çocuk istemedik.
SÜRPRİZLE GELEN BEBEKLERİM
Ben 17 aylık ikiz erkek bebek annesiyim. Tedaviler sonucu ikiz bebeklere hamile kaldım ve sorunlu bir hamilelik geçirdim, ama Allah’ıma çok şükür ikisi de sağlıklı bir şekilde dünyaya geldiler.
İYİ Kİ GELDİLER DÜNYAMA!..
2 yaşında ikiz annesiyim. Canlarım Yaren’im ve Alperen’im erken davranıp 6,5 aylık geldiler dünyaya.
BENİ KIZIMA BAĞIŞLADIĞI İÇİN RABBİM'E ŞÜKÜR!
Ben çok güzel bir hamilelik geçirdim.Tam anlamıyla sorunsuzdu, ama doğumum için aynı şeyi söyleyemem.
ONUN SAYESİNDE...
Şu anda 6 aylık anneyim. Normal doğum isterken inatçı ve aceleci kızım biraz erken ve ters geldiği için beklediğim gibi bir doğum olmadı, ama beklediğimden daha güzel bir duygu verdi.
MUCİZEYİ YAŞAMAK
Kızımın ailemize katılmaya karar vermesi, geçirdiğim rahat ve harika hamilelik dönemi ve Selin’in doğumu... Hepsi doya doya mucizeyi yaşamaktı benim için...
SİZ HANGİ MUCİZE İLE ANNE OLDUNUZ?
Şu an 53 günlük bir oğlum var. Ve bu bizim hikayemiz. Uzun ve yorucu 9 aylık hamilelik maratonundan sonra, zorlu bir doğum geçirdim...
“MERHABA HAYAT” DEDİM
Sıradan gibi başlayan bir pazartesi günü... Ocak’ın 22’si... 2007... Dışarıda babam, anneannem ve babaannem heyecan içinde bekliyorlardı. Tabi ben de heyecanlıydım. Ama annem acıdan heyecanı unutmuştu.
SEZARYEN İSTERKEN DOĞAL DOĞURDU
O an düşündüm, sezaryen yapsam yarım saat sonra o bebeğine kavuşur, ben de rahat ederim. Sonra savunduğum değerler geldi aklıma, doğal doğumun önemi geldi...
ANNE OLMAK
İlk zamanlar biraz zorluk çektik. Kelebeğim benim sıcacık karnımdan çıkınca alışamadı tabi bu dünyaya, biraz rahatsız oldu, ağlamalar, uykusuz geceler. Ama alıştık çok şükür.
KIZIMLA HER ŞEY DAHA ANLAMLI
Hastaneye vardık, giriş işlemlerimizi yaptırdıktan sonra ben hazırlandım, sıra ayrılık vaktine gelince annem kardeşim başladık ağlamaya. Hepsiyle bir bir vedalaştım, eşime ve anneme gitmeden son sözüm...
O BENİM BİTANEM
Prensesim canım kızım seni hiç dünyaya getiremeyeceğim sanıyordum ama en sonunda doğdun, evimize şenlik kattın. Senin varlığın beni her zaman mutlu ediyor. Bütün acılara rağmen O BENİM BİTANEM...
MUCİZE BEBEĞİM
İşte sonunda aramıza katıldın. Seni büyük bir sabırsızlıkla ve endişeyle bekledik oğlum, canım yavrum. Sen ve ben büyük mücadeleler verdik; aylarca süren kanamalar, ağrılar, sancılar...
MÜTHİŞTİ
Çok zor ve uzun bir doğum yaşadım. Ama doktor kızımı göğsümün üzerine koyduğunda kalbimizin aynı yerde attığını fark ettim. Müthişti. Yine olsa aynı şeyleri hiç düşünmeden yaşardım.
DÜĞÜN YERİNE DOĞUM
Düğüne gidecektik, onun yerine hastaneye gittik. Doğumdan çok korkuyordum ama korktuğum gibi olmadı. Şimdi 5 aylık Elif adında bir kızım var.
ŞİMDİ TAM BİR AİLEYİZ
Şimdi tam bir aile olduk. C. Hakan Demirhisar, Fehime Demirhisar ve oğlumuz Kemal Demirhisar... Kemal Demirhisar 29 Ekim 2006 tarihinde doğdu.
BEBEĞİME KAVUŞTUĞUMDA GÖZ YAŞLARIMI TUTAMADIM
Eşimle 5 yıl önce İzmir’de tanıştık. Aradan 4 yıl geçtikten sonra tesadüfler yine bizi karşılaştırdı ve güzel bir beraberliğe başladık.
KIZIM BİR MUCİZEYDİ…
Kızım 2 Nisan’da doğacaktı ama 2 Mart’ta geldi aramıza.35 haftalık bir bebeğimiz olmuştu, çok küçüktü.12 saat suni sancıdan sonra, onu kucağıma aldığımda bütün acılarım dinmişti.
DOĞUM HİKAYEMİZ
04 OCak 2005 akşamı: Yarın doğuma giriceğim. Çok heyecanlıyım. Ev curcuna gibi. Kardeşlerim annem kayınvalidem hepsi bizdeler. Beni bir türlü uyku tutmuyor yarını ve doğum anını düşünmekten.
BENİM HİKAYEM BÖLÜMÜNÜN DİĞER KONULARI
- ANNE-BABALARDAN ÇOCUKLARIYLA İLGİLİ HİKAYELER
- GÜNLÜK
- EN GÜZEL AŞK VE EVLİLİK HİKAYELERİ
- EN GÜZEL DOĞUM HİKAYELERİ
- EN GÜZEL HAMİLELİK HİKAYELERİ

Copyright 2007-2021 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.