Türkiye'nin en iyi ebeveyn sitesi
Türkiye'nin en iyi ebeveyn sitesi
Yazı Boyutu:

KASIM AYI ASTRO BAKIM TAKVİMİ

KASIM AYI ASTRO BAKIM TAKVİMİ


KASIM AYI ASTRO BAKIM TAKVİMİ

İşte, kış geldi çattı… Yine de kasvetli Kasım ayını ışıltılarınızla bertaraf etmek elinizde… Ay’ın konumuna göre, sağlıklı ve güzel bir görünüme kavuşmak istiyorsanız, Astrolog Su Karakuş'un önerilerine kulak verin…

AY’IN KONUMU VE AŞK
6 Kasım: Ay Terazi burcunda, romantik bir akşam yemeği planlayın, partnerinizle birlikte şık bir restoran seçin. Bir gecelik hedonist olmaktan keyif alacaksınız.


10 Kasım: Ay Akrep burcunda, duygularınızın derinliklerine doğru keşfe çıkın. Meditasyon yapın ve arzularınıza yoğunlaşın. Eski sevgilinizin sizi aramasını sağlayabilirsiniz. Dikkatinizi sadece arzunuza yoğunlaştırın.

28 Kasım: Ay yengeç burcunda, hüzünlenmek de bir ihtiyaçtır. Değişik duygulara girip çıkarak modunuzu değiştirerek geçireceğiniz bu günde, ne olursa olsun kızmamaya ve küsmemeye karar verin. Sevgilinizle buluşun ve sadece gülün.

AY’IN KONUMU VE DİYET
4 Kasım: Ay Başak burcunda, kepekli ekmek yemeye başlayın ve bağırsaklarınızın rahatça çalışmasına izin verin. Yavaş ama emin adımlarla zayıflayacaksınız.

9 Kasım: Ay Akrep burcunda, kararlı adımlar atmak için Ay''ın Akrep burcunda olduğu bir günü seçin. Tam da Akrep burcunda Yeniay doğmuşken başlayın diyetinize.

24 Kasım: Ay İkizler burcunda-, Dolunaylar’da diyete başlamak için özel bir öneme sahiptir. Günde 1,5 litre su içerek ne kadar zayıflayacağınızı biliyor musunuz?


AY’IN KONUMU VE SAÇLARINIZ

4 Kasım: Ay Başak burcunda, saçlarınızı temizlemek ve bakım uygulamak için ideal bir gün. Yumurta sarısına bir damla saf zeytinyağı damlatıp saçlarınıza parmak uçlarınızla masaj yaparak sürün. Yarım saat bekletip, yıkayın. Saçlarınız yenilenecek ve canlanacak. Venüs de Başak burcundayken bakım çalışmaları daima işinize yarar.

9 Kasım: Ay Akrep burcunda, saçınızı koyu tonlarda boyamak için doğru bir gün. Siyah ve siyaha yakın renkleri bugün seveceksiniz.

29 Kasım: Ay Aslan burcunda, saçlarınızla ilgilenmek için Ay''ın Aslan burcunda olduğu günleri özellikle seçmelisiniz. Yeni bir şekil verebilir, saç renginizi açabilirsiniz. Sonuçtan memnun kalacaksınız.

AY’IN KONUMU VE MODA
8 Kasım: Ay Terazi burcunda, Venüs''le kavuşuyor üstelik. Zevkli ve şık seçimler yapabilirsiniz. Tarzınızı yenileyebilirsiniz.


13 Kasım: Ay Yay burcunda, hem zevkli hem de çılgın bir imaj yaratmak istiyorsanız, bugün alışverişe çıkın. Merkür düzeldi üstelik Akrep burcunda. Kimse size aşırı pahalı bir şey satamaz. Pazarlık yapın doya doya alın.


19 Kasım: Ay Balık burcunda. Kışa uygun açık renklerle barışmak ve en iyi seçimi yapmak isterseniz, Ay Balık burcundayken harekete geçin.


AY’IN KONUMU VE CİLT BAKIMI
21 Kasım: Cilt temizliği için doğru nefes almanız ve her sabah temiz hava solumanız çok önemlidir. Camları açın ve nefes çalışması yapmaya başlayın. Birkaç saniye nefesinizi tutup bırakın. Gününüzün ve cildinizin parladığını fark edeceksiniz.


25 Kasım: Ay İkizler burcunda. Cildinizi her zaman dışarıdan temizlemeniz yetmez. İçeriden de temizlemelisiniz. Bütün gün ıhlamur için, detoks yapın. Akşama pırıl pırıl bir cilde ulaştığınızı fark edeceksiniz.

30 Kasım: Ay Aslan burcunda. Bilgili bir cilt bakım uzmanına rastlamak isterseniz, hemen büyük alışveriş merkezlerinden birine gidin. Ay Aslan’da iken sıkı bir danışmanla tanışmanız hiç zor olmaz. Cilt bakım ürünlerinin en kalitelisini seçmekte zorlanmayacaksınız.


AY’IN KONUMU VE SAĞLIK
5 Kasım: Ay Başak burcunda, vejetaryen eğilimi olan Başaklar’a yakışan bir günü paylaşın. Hiçbir şekilde et yemeyin.

17 Kasım: Ay Kova burcunda, hasta olmasanız bile şifalı otlarla tanışmalısınız. Sağlıklı Kova burcu, şifalı ot çaylarıyla geçirilen bir günü simgeler.

23 Kasım: Ay Boğa burcunda, domates çok iyi bir antioksidandır. Saba kahvaltınızda, öğle yemeğinizde ve akşam yemeğinizde söğüş domates mutlaka bulundurun.

ASTROLOJİ BÖLÜMÜNÜN DİĞER KONULARI

Copyright 2007-2021 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.