Türkiye'nin en iyi ebeveyn sitesi
Türkiye'nin en iyi ebeveyn sitesi
Yazı Boyutu:

ARALIK ASTRO BAKIM TAKVİMİ

ARALIK ASTRO BAKIM TAKVİMİ


ARALIK ASTRO BAKIM TAKVİMİ

Yılın son ayının keyfini çıkartmak ve yeni yıla girmeden önce tepeden tırnağa yenilenmek için Aralık ayı astro bakım takvimini mutlaka okuyun.


AY’IN KONUMU VE AŞK

4 Aralık: Ay Terazi burcunda, Venüs de Terazi burcunda yol alıyor. Aşkınızı hissetmek ve dile getirmek için olağanüstü bir gün.

5Aralık: Ay Terazi burcunda Venüs’le kavuşuyor. Çekiciliğinizin doruğunu yaşamak, erotik bir akşam geçirmek istiyorsanız dışarıda bir yemekle geceye başlayabilirsiniz.

 

14 Aralık: Ay Kova burcunda, Neptün de Kova burcunda. Yeterince duygusal ve açık olabilirsiniz. Sevgilinizle saatler boyunca duygularınızı konuşmaya gereksiniminiz varsa bu günü veya akşamı kaçırmayın.


AY’IN KONUMU VE DİYET

7 Aralık: Ay Akrep burcunda. Diyet irade ister; Ay Akrep burcunda iken iradenizi güçlenmiş hissedersiniz.


9 Aralık:
Ay Yay burcunda. Yeniay da başlangıç yapmak her zaman ilerlemenizi sağlar.  Yeniay doğduğunda başlayın diyetinize.


24 Aralık:
Ay Yengeç burcunda. Dolunaylar da diyete başlamak için özel bir öneme sahiptir. Yemekle ilgili Yengeç burcu sağlıklı olmanıza yardım edecek.


AY’IN KONUMU VE SAÇLARINIZ
11 Aralık:
Ay Oğlak burcunda. Yorgun ve yıpranmış saçlarınızı ciddi bir bakımdan geçirmenin tam zamanı. Bütün gününüzü kuaförde geçirecek sabrı bulacaksınız. Boya, bakım, kesim hepsini bir arada yaptırabilirsiniz.


17 Aralık:
Ay Balık burcunda. Saçınızı açık ve romantik tonlarda boyamak için doğru bir gün. Bukleler yaptırın, minik tokalarla süsleyin. Beğenileceksiniz.


21 Aralık:
Ay Boğa burcunda. Kıvırcık saçlara sahipseniz, bugün ilginizi saçlarınıza yöneltebilirsiniz. Bakım kürü uygulayabilir, ince telli saçlarınızın güçlenmesini sağlayabilirsiniz.

AY’IN KONUMU VE MODA
16 Aralık: Ay Balık burcunda. Venüs’le uyumlu açılar altında. İnce zevkinizi öne çıkarabilir, alışveriş yapabilirsiniz. Beğeneceğiniz parçalara rastlayacaksınız.


26 Aralık:
Ay Aslan burcunda. Pahalı alışveriş yapma duygunuz bugün sizden uzakta. Sadece şık seçimler yapabilir ve kaliteyi ucuza yakalayabilirsiniz. Danışmanlarla buluşmak ve kış gardırobunuzu görüşmek için harika bir gün.


31 Aralık:
Ay Terazi burcunda. Yılbaşı hediyelerinizi almak için son gün. Zevkli ve paylaşımcı hissedeceksiniz.


AY’IN KONUMU VE CİLT BAKIMI

9 Aralık: Ay Yay burcunda. Cildinizin hareketlenmesi, kanlanması ve derinizin daha fazla nefes alabilmesi için uzun soluklu yürüyüşlere ihtiyacınız var. Ay Yay burcundayken yürüyüş yapmaktan keyif alacaksınız.


18 Aralık:
Ay Koç burcunda. Yüz ve saç derinizle ilgilenmek için Ay’ın Koç burcunda olduğu günleri seçebilirsiniz. Okumak istediğiniz dergileri kolunuzun altına alın, doğru cilt bakım merkezinizin yolunu tutun.


30 Aralık:
Ay Başak burcunda. Doğal ürünleri tercih ediyorsanız, gerçekten kaliteli olana para ayırmalısınız. Sağlıklı ile sağlıksızı bugün ayırt etmekte zorlanmayacaksınız. Yeni yıla pırıl pırıl bir ciltle girmelisiniz.


AY’IN KONUMU VE SAĞLIK
11 Aralık:
Ay Oğlak burcunda. Et yeme alışkanlıkları gelişmiş kişiler bugün sadece ızgara et yemeli. Sağlıklı kalmak için et miktarınızı yarı yarıya azaltın.


15 Aralık:
Ay Kova burcunda. Şifalı otlardan yemek yapmak için bugünü denemelisiniz. Sağlıklı kalmak ve orijinal yemekler yaratmak, Ay Kova burcundayken kolay olacak.


29 Aralık:
Ay Başak burcunda. Egzersiz yapmak, diyet yapmak, detoks yapmak ya da sağlıkla ilgili araştırmalar okumak için mükemmel birgün. Yeni yıl sağlık programınızı bugün hazırlayabilirsiniz.

ASTROLOJİ BÖLÜMÜNÜN DİĞER KONULARI

Copyright 2007-2021 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.