Türkiye'nin en iyi ebeveyn sitesi
Türkiye'nin en iyi ebeveyn sitesi
Yazı Boyutu:

OCAK AYI ASTRO BAKIM TAKVİMİ

OCAK AYI ASTRO BAKIM TAKVİMİ


OCAK AYI ASTRO BAKIM TAKVİMİ


Karpuzun tezgahları süsleyebildiği Ocak ayında, kışın geldiğini “kış depresyonu”ndan, saçlarınızın bakımsızlaşmasından, teninizin soluklaşmasından ve cildinizin daha fazla neme ihtiyaç duymasından anladığınıza eminim. Bu durumda astro-bakım takvimine daha dikkatle uymanız gerekiyor. Zira, gezegenler doğru zamanı planlamanıza yardım ediyor.

Sevgili arkadaşlarımdan biri saçlarını kestirmek için astro-bakım takviminin yayınlanmasını beklediğini ve çok yararını gördüğünü anlattı geçenlerde. Kimilerinizin partneriyle buluşma tarihlerine dikkat ettiğini ve daha mutlu şeyler yaşadığını öğrendim gelen maillerden. Diyet dönemlerini doğru seçip, başarılı olanların sayısı epeyce fazlaymış, ne mutlu. Astroloji yol göstermeyi sürdürecek ve Astro-Bakım Takvimi 2008’de yine bilgi aktarmaya devam edecek. Hepinize mutlu, keyifli aşk dolu güzel bir ay diliyorum.


AY’IN KONUMU VE AŞK

5 Ocak: Ay Yay burcunda ilerliyor ve aşk gezegeni Venüs’e göz kırpıyor. Aşkınızla birlikte eğlenmek, gülmek için her fırsatı değerlendirebilirsiniz.


15 Ocak:
Ay Koç burcunda ve sevgi, güzellik, estetik planeti Venüs’le dans ediyor. Sürprizlere hazır olun. Sizin de ona sevilmeye değer olduğunu hissettirmeniz gerekiyor.


25 Ocak: Ay Başak burcunda. Venüs de Oğlak burcuna henüz adım attı. Uyumlu ve ciddi bir beraberlik kurmak için bu gün etrafa dikkat edin.


AY’IN KONUMU VE DİYET
6 Ocak: Ay Yay burcunda ve Plüton’la işbirliği yapıyor. Kararlı, azimli hissedecek ve eski görünüşünüzü bir anda değiştirmek için yeterince kararlı, güçlü hissedeceksiniz. Diyete başlayın ve sonucu dikkatle bekleyin.


8 Ocak:
Ay Oğlak burcunda. Yeniay her zaman yeni başlangıçlara zorlar. Diyete başlamak istiyorsanız ve uzun süreli diyetlerle kilo verme niyetindeyseniz, şimdi tam zamanı.  


22 Ocak:
Ay Aslan burcunda. Dolunay’ın yenilmez ve gergin gücünü bu kez kesin karar vermek için kullanın ve size yararı olmayan her şeyi atın hayatınızdan. Kilolarınızı ya da sağlıksızlaştıran her yiyeceği, içeceği. Spor yapabilme gücünü bu kez bulacaksınız.


AY’IN KONUMU VE SAÇLAR
10 Ocak:
Ay Kova burcunda, Merkür de Kova da. Akılınızda olanı başınıza taşıyabilirsiniz ve kimse yadırgamaz. Değişim arzunuzu doyurun.


19 Ocak:
Ay İkizler burcunda. Kış aylarında kim demiş ki radikal kararlar alınmaz diye. Şapka out, peruk in. Gidip en beğeneceğiniz modelleri seçin. Arkadaşlarınızı yeni saçınızla eğlendirin.


23 Ocak:
Ay Aslan burcunda. Saç bakımı yaptırmak, 2008 için yeni saç trendinizi belirlemek için kuaförünüzle mutlaka randevulaşmalısınız. Saç bakımı yaptırmadan önce saçlarınızı fırçalayarak kir ve tozlardan arındırmanız yararlı olacaktır.

 

AY’IN KONUMU VE MODA
21 Ocak: Ay Yengeç burcunda. Kısa boylusunuz ama yemek yemeyi de çok seviyorsanız, 2008 modasına dikkat etmenize gerek yok. Vazgeçilmezleriniz tek renk, düz, uzun etekler olmalı. Kıyafetlerinizde renk kontrası yerine yemeklerinizde renk kontrasını kullanın ve Ay yengeç de ilerlerken, gardırobunuzun etek ve elbise bölümünü yenileyin.


25 Ocak:
Ay Başak burcunda. İnce, uzun ve narin bir yapıdaysanız Ay Başak da iken alışverişe çıkabilirsiniz. Her zaman kullanabileceğiniz bir uzun etek, altına yakışan topuklu pabuçlar ya da kışlık babet almak için mükemmel bir gün.


27 Ocak:
Ay Terazi burcunda. Vücut yapınıza göre kalçalarınız genişse, üstünüze oturan koyu renk kıyafetler seçmelisiniz. Ay Terazi burcunda ilerlerken zevkli, seçici hissedeceksiniz.


AY’IN KONUMU VE CİLT BAKIMI

3 Ocak: Ay Akrep burcunda. Işıltılı bir cildin sırrı, dengeli beslenmekten geçer. Balık sevmiyorsanız bile, Ay Akrepte yol alırken, canınız ızgara, yağsız bir balık yemek isteyebilir. Balık yemek cildinizin ışıltılı görünmesine yardım edecektir.


15 Ocak:
Ay Koç burcunda. Metal alerjiniz varsa Ay Koç da ilerlerken sinirlenir, canınızı yakan yüzüğünüzü fırlatıp atmak isteyebilirsiniz. Yüzüğünüzün ya da küpenizin teninize dokunan iç kısmına, şeffaf oje sürüp sakinleşebilirsiniz.


19 Ocak:
Ay İkizler burcunda. İkizler burcu iletişimin ağırlık kazanmasına sebep olur. Telefonla konuşurken bütün gün bir aynaya bakarak konuşun ve mimiklerinizi izleyin. Cildinizin gerçekten ne zaman kırıştığını, hangi durumlarda kırışıklığın arttığını gözlemleyebilirsiniz. Önlem almadan önce sorunu belirlemeli.


AY’IN KONUMU VE SAĞLIK
12 Ocak:
Ay Balık burcunda. Kuruyan ellerinizi nemlendirmek için bir haşlanmış patatesi ezin, içine kuru papatya ve vazelin katarak karışımı elinize sürün. Sonra da ellerinizi pamuklu bir mendile sarıp yarım saat bekleyin. Yıkadığınızda gördüğünüz mucizeye inanamayacaksınız.

24 Ocak: Ay Aslan burcunda. Tırnak bakımı için mükemmel bir gün. Sararan tırnaklarınızı suyla karıştırılmış limon suyuna batırın. Birkaç dakika bekletin. Ay Aslan’da ilerlerken, tırnaklarınızla ilgilenmek keyifli gelecektir.


26 Ocak:
Ay Başak burcunda. Nefesinizi sayın ve sağlıklı olup olmadığınızı anlayın. Dakikada 15 kez nefes alıp veriyorsanız, sağlıklı ciğerlere sahipsiniz demektir. 25 kritik sayıdır. Doktorunuzla mutlaka görüşün.

ASTROLOJİ BÖLÜMÜNÜN DİĞER KONULARI

Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.